„Valtra Versu T254 Smart Touch“ dvigubas triumfas

Šiemet pirmą kartą pristatytas „Valtra Versu 254 Smart Touch“ nuskynė visus įmanomus geriausio traktoriaus konkurso laurus. Tarptautinė dvidešimt trijų žurnalistų komisija šiam modeliui skyrė daugiausia balsų už dizainą, taip pat pripažino jį nominacijos „Metų traktorius 2018“ nugalėtoju. Rinkimų laimėtojai paskelbti ir apdovanoti Hanoveryje vykstančioje parodoje „Agritechnica 2017“.

 Parodoje demonstruojamas „Valtra T254 Versu“ nudažytas 100 nepriklausomybės metų jubiliejų švenčiančios Suomijos vėliavos spalvomis.

 

Naujausias T serijos modelis „Valtra T254 Versu“ pirma karta buvo pristatytas šiu metu birželi Olandijoje. Rugpjucio menesi ivykdyti pirmieji naujo modelio užsakymai. „Valtra T254V“ yra tikra darbo mašina, o „SmartTouch“ suteikia daug naujausiu tiksliosios žemdirbystes irangos naudojimo ir traktoriaus valdymo galimybiu. Pasak „Rovaltros“ pardavimo vadovo Justo Lukšto, „Valtra T254 Versu“ – galingiausias T serijos modelis, kurio maksimalus galingumas yra 271_AG. Variklio darbinis turis vienas didžiausiu rinkoje ir siekia 7,4 l, sukimo momentas – 1 000 Nm. Labai naši ir mašinos hidrauline sistema (200 l/min.).

Iškovotu laimėjimu parodoje „Agritechnica“ pasidžiaugė ir traktorius „Valtra“ į Lietuvą tiekiančios bendrovės „Rovaltra“ kolektyvas.

 

Dauguma traktoriaus konstrukciniu elementu išliko tie patys, taciau pagrindine naujiena ir išskirtinumas – i poranki integruotas 9 coliu valdymo monitorius „SmartTouch“, kuris gerokai palengvina operatoriaus darba. „Traktoriaus kabinoje nebereikes keliu monitoriu – valdyti prikabinta padarga ir traktoriu, atlikti darbiniu parametru nustatymus bus galima vienu ekranu. Visos funkcijos pateikiamos labai aiškiai, 3D vaizdu. Vizualus atvaizdavimas lengviau suprantamas, nereikia nieko skaityti“, – apie traktoriuje idiegtas naujoves pasakojo J.Lukštas.

Romualdas ir Jonas Trainaičiai džiaugiasi VALTRA pripažinimu.

 

„SmartTouch“ buvo suprojektuotas ir pagamintas Suomijoje. Jame integruoti „Guidance“, „Isobus“, „AgControl“ ir „TaskDoc“ valdymo protokolai. Kiekvienas operatorius gali pats pasirinkti jam patogia piktogramu kon_ guracija ir išdestyma. Visi nustatymai, išskyrus terminalo parametru pakeitimus, automatiškai išsaugomi aktyviame pro_ lyje. „SmartTouch“ yra galimas N ir T serijos traktoriuose, traktoriuose, kurie turi elektrini hidraulikos valdyma – „Versus“ ir „Direct“ modeliuose, taip pat S serijos mašinose. Lietuvoje jau parduoti keli traktoriai su „Smart-Touch“ valdymo ekranu. 

Lietimui jautriame ekrane mašinos valdymo funkcijos pateikiamos 3D vaizdu.

 

 

Autoriaus nuotraukos

 

Facebook YouTube Agco Finance Ūkis Ūkininko patarėjas Valstietis