,
Titulinis > Produkcija > Antti - grudų džiovyklos, bokštai

Antti - grudų džiovyklos, bokštai

Antti Agrosec siūlomos džiovyklos yra savo srities lyderės. Šiandien džiovyklos gali būti paremtos biokrosnių panaudojimu – ekonomiškai naudingiausiu pasirinkimu. Taip pat siūlomas didelis pasirinkimas automatizavimo ir monitoringo srityje. Be to, mūsų gaminių asortimentas apima elevatorius ir transporterius, taip pat kompleksinius sprendimus, pritaikytus prie kiekvieno ūkio dydžio ir gamybos apimties. 

Antti porcijinės džiovyklos

Plačiau ->

Antti grūdų tvarkymo įrangos versle dirba ilgiau nei 60 metų. Pastovūs tyrimai ir vystymas įmonę atvedė ten, kur dabar ir yra. Ji atsakingai įsiklauso į ūkininkų ir žemės ūkio ekspertų nuomonę ir atidžiai seka žemės ūkio vystymąsi.

Antti mobilios džiovyklos

Plačiau ->

Antti Industry yra įvairių grūdų apdorojimo ekspertas Suomijoje, turintis 6 dešimtmečių patirtį. Antti džiovyklose ir krosnyse naudojama technologija pritaikyta sudėtingoms Suomijos klimato sąlygoms.

Agrosec biokrosnys

Plačiau ->

Agrosec biokrosnys yra visiškai nauja šildymo sistema, sukurta Antti-Teollisuus Oy, kuri panaudoja bioenergiją. Bioenergija yra draugiška aplinkai ir nuolat ją vystant padeda išvengti klimato pokyčių. Taip pat tai labai ekonomiška energijos generavimo forma.

Antti bokštai

Plačiau ->

Antti bokštas yra puikus gaminys, turint galvoje jo medžiagas, konstrukciją ir veikimą be avarijų. Didelė bendrovės patirtis saugyklų technologijos srityje naudojama techninės vartotojo gamybos bazės lygiui išlaikyti ir gerinti, didinant medžiagų apdorojimo patikimumą tiek pradiniame, tiek galutiniame gamybos etapuose.

Elevatoriai

Plačiau ->

 

Agrosec elevatoriai pasižymi  ilgaamžiškumu,  veiksmingumu bei patikimumu. Plati grūdų padavimo sekcija, tinkamos formos kaušai ir puiki bedugnių kaušelių sistema kartu su tinkamu juostos greičiu užtikrina puikų grūdų judėjimą esant bet kokioms sąlygoms.

  

Vienintelis atstovas Lietuvoje - UAB "Rovaltra"

Nuoroda į gamintojo puslapį Lietuvių kalba: www.antti-teollisuus.fi/lt

 

Kontaktinė informacija:

Tel. +370 687 40042
El. paštas: rovaltra@rovaltra.lt 

 

Geriausi Lietuvoje Facebook YouTube Agco Finance Ūkis Ūkininko patarėjas Valstietis