Titulinis > Produkcija > Antti - grudų džiovyklos, bokštai

Antti - grudų džiovyklos, bokštai

Antti Agrosec siūlomos džiovyklos yra savo srities lyderės. Šiandien džiovyklos gali būti paremtos biokrosnių panaudojimu – ekonomiškai naudingiausiu pasirinkimu. Jos taip pat siūlo didelį pasirinkimą automatizavimo ir monitoringo srityje. Be to, mūsų gaminių asortimentas apima elevatorius ir transporterius, taip pat kompleksinius sprendimus, pritaikytus prie kiekvieno ūkio dydžio ir gamybos apimties. 

Antti porcijinės džiovyklos

Antti grūdų tvarkymo įrangos versle dirba daugiau kaip 60 metų. Pastovūs tyrinėjimai ir vystymas atvedė mus ten, kur dabar esame. Mes atsakingai įsiklausome ūkininkų ir žemės ūkio ekspertų nuomonės ir atidžiai sekame žemės ūkio vystymąsi.

Antti mobilios džiovyklos

Antti – Industry yra įvairių grūdų apdorojimo Suomijos ekspertas , turintis 6 dešimtmečių patirtį. Antti džiovyklose ir krosnyse naudojama technologija pritaikyta prie sudėtingų Suomijos klimato sąlygų.

Agrosec bio krosnys

Agrosec Bio krosnys yra visiškai nauja šildymo sistema, sukurta Antti-Teollisuus Oy, kuri panaudoja bioenergiją. Bio-energija yra draugiška aplinkai ir nuolat ją vystant padeda išvengti klimato pokyčių. Tai taip pat labai ekonomiška energijos generavimo forma.

Antti bokštai

Antti bokštas yra puikus gaminys, turint galvoje jo medžiagas, konstrukciją ir veikimą be avarijų. Didelė bendrovės patirtis saugyklų technologijos srityje naudojama techninės vartotojo gamybos bazės lygiui išlaikyti ir gerinti, didinant medžiagų apdorojimo patikimumą tiek pradiniame, tiek galutiniame gamybos etapuose.

Elevatoriai A ir E

Agrosec elevatoriai pasižymi  ilgaamžiškumu,  veiksmingumu bei patikimumu. Plati grūdų padavimo sekcija, tinkamos formos kaušai ir puiki bedugnių kaušelių sistema kartu su tinkamu juostos greičiu užtikrina puikų grūdų judėjimą esant bet kokioms sąlygoms.

 

 

 

 

 

 

Vienintelis atstovas Lietuvoje - UAB "Rovaltra"

Nuoroda į gamintojo puslapį Lietuvių kalba: www.antti-teollisuus.fi/lt

 

Kontaktinė informacija:

Tel. 8-687-40042
El.p rovaltra@rovaltra.lt 

 

Ką pasėsi 2018 Facebook YouTube Tarptautinė miškininkystės paroda Baltijos Miškai Agco Finance Ūkis Ūkininko patarėjas Valstietis