Agrosec bio krosnys

Agrosec Bio krosnys – protingas sprendimas

Agrosec Bio krosnys yra visiškai nauja šildymo sistema, sukurta Antti-Teollisuus Oy, kuri panaudoja bioenergiją. Ši šildymo sistema gali būti bet kur, kur reikalinga šiluma. Bio-energija yra draugiška aplinkai ir nuolat ją vystant padeda išvengti klimato pokyčių. Tai taip pat labia ekonomiška energijos generavimo forma.

 

Funkcionali ir patvari konstrukcija

Agrosec Bio-krosnies konstrukcija yra vertikalaus tipo, tai reiškia degimo kamera ir išmetamieji vamzdžiai yra vertikalioje pozicijoje. Krosnis suprojektuota biokurui, kuris sukelia didelę liepsną. Šilumokaičio efektyvumas labai aukštas, o krosnies medžiagos atsparios aukštoms temperatūroms. Biokuro pelenai gali būti pašalinami automatiškai sraigtinio transporterio pagalba.

 

Efektyvumas naudojant bioenergiją

Agrosec Bio- krosnių sistemos leidžia deginti medžio skiedras, durpes, granules, grūdus ir grūdų nuovalas. Priklausomai nuo komplektacijos ir biokuro,  Agrosec Bio- krosnių pasiekiama šiluminė galia nuo 300 kW iki 800 kW ir efektyvumas iki 89 %.

 

Šildymo energija su atsinaujinančiomis biokuro rūšimis kaip: 

Bio-sistema: 

Ventiliatorių išmetamosioms dujoms

bio degiklis

degiklio sraigtinis transporteris su motoreduktoriumi 

sraigtinis transporteris su motoreduktoriumi ir padavimo vožtuvas

talpyklos iškrovimo sistema

Pelenų sraigtinis transporteris su motoreduktoriumi

 

 

Degiklio pusė gali būti pasirinktinai (kairė arba dešinė). pagrindiniai išmatavimai, įskaitant ventiliatorių 15 kW

Ilgis 5500 mm

Plotis 1620 mm (be degiklio)

Aukštis 2700 mm

Bendra masė be degiklio = 1700 kg + 374 kg ventiliatorius

 

Agrosec Bio- konteineris – įperkamas šildymas!

Ši sistema puikiai tinkama šiltnamiams, pramoninei paskirčiai, karšto oro gamybai grūdų džiovinimo procese, taip pat šildymo pramonės įrangai. Kilnojamas konteineris leidžia patogiai ir greitai jį pritaikyti. Degiklio automatika jau sumontuota ir išbandyta visuose Agrosec bio- konteineriuose.Šis bio- konteineris turi savo kuro talpą, todėl viską galima lengvai transportuoti į reikiamą vietą. Viskas, ko jums reikia- paruoštos išbetonuotos aikštelės, elektros srovės ir valdymo pajungimo, taip pat oro ir išmetamųjų dujų vamzdyno. Įrangoje sukomplektuotas išmetamųjų dujų ištraukėjas, sraigtinis transporteris ir dažnio keitiklis ventiliatoriui. Didelės durys labai palengvina įrangos aptarnavimą.

 
Facebook YouTube Tarptautinė miškininkystės paroda Baltijos Miškai Agco Finance Ūkis Ūkininko patarėjas Valstietis