Titulinis > Produkcija > Berthoud - purkštuvai > Prikabinami purkštuvai

Prikabinami purkštuvai

Berthoud Tracker Atsisiųsti
Berthoud Vantage Atsisiųsti

Prikabinamų purkštuvų gama yra unikali tuo, jog gali pasiūlyti platų modelių pasirinkimą nuo 2000 iki 6700 l. talpos, atitinkamai su 12 – 42 m purškimo sijomis. Purkštuvų važiuoklė sudaryta taip, jog užtikrintų žemą masės centrą tam, kad užtikrintų purkštuvo stabilumą posūkiuose. Prikabinami purkštuvai dažomi labai aukšto atsparumo dažais - taip pat, kaip ir kiti Berthoud purkštuvai.

 

Racer, Tracker ir Tenor purkštuvų modeliai gali būti komplektuojami su ašies amortizacijos sistema. Berthoud naudojama amortizacijos sistema yra vienintelė rinkoje, reaguojanti į purkštuvo apkrovą ir užtikrina puikų amortizacijos veikimą nepaisant to ar purkštuvas yra užpildytas, ar ne.
Visi purkštuvų modeliai gali būti komplektuojami su traktoriaus vėžių kopijavimo sistemomis, kurios valdomos hidrauliškai arba mechaniškai kopijuojančiomis vilkimo sijomis, kurios yra prijungiamos prie traktoriaus pakabinimo sistemos šlaunų. Sija gali būti kontroliuojama nepriklausomai ir turi automatinį atstatymą.
DP Tronic valdymo pultas yra paprastos konstrukcijos ir lengvai valdomas. Turi elektroninę reguliavimo sistemą su slėgio sensoriumi ir atmintimi. Šio monitoriaus pagalba gaunama informacija apie purškimo normą, greitį, slėgį ir išpurkštą kiekį. Valdo purškimo sekcijas, purškimo sijas. Paruoštas pajungimui prie GPS automatinio sekcijų uždarinėjimo sistemos.
Berthoud yra viena iš nedaugelio kompanijų, kuri pati kuria valdymo kompiuterius. E-Tronic yra patentuotas jos gaminys. Tai užtikrina puikų kompiuterio ir monitoriaus suderinamumą.
Kompiuteris turi didelį spalvotą ekraną - tai leidžia vienu metu pateikti didelį kiekį informacijos. Kompiuteris valdomas mygtukų pagalba - tai užtikrina norimos funkcijos įjungimą esant nešvariam paviršiui ar dirbant su pirštinėmis.
E-Tronic monitorius komplektuojamas su belaide multifunkcine svirtimi, kuri leidžia kontroliuoti pagrindines purškimo funkcijas.

 

 

Modeliai Talpa, l Darbinis plotis, m Sijų amortizacija Purškimo normos reguliavimas Siurblys, l/min.
RACER CLASSIC 2500 18-28 Yra Mechaninis arba elektroninis Plunžerinis 240 arba 280
TRACKER 3200 18-33 Yra
MAXXOR 4000 24-38 Plunžerinis 240 arba 320
TENOR 2800-6700 24-42 Elektroninis Diafragminis 280 arba dviturbinis 550

 

Nuotraukų galerija

Facebook YouTube Agco Finance Ūkis Ūkininko patarėjas Valstietis