Titulinis > Produkcija > Berthoud - purkštuvai > Prikabinami purkštuvai

Prikabinami purkštuvai

Tracker Atsisiųsti

Prikabinamų purkštuvų gama yra unikali tuo, jog gali pasiūlyti platų modelių pasirinkimą nuo 2000 l. talpos iki 6700 l. talpos atitinkamai su 12 m. – 42 m. purškimo sijomis. Purkštuvų važiuoklė sudaryta taip jog užtikrintų žemą masės centrą, tam kad užtikrintų purkštuvo stabilumą posūkiuose. Prikabinami purkštuvai dažomi labai aukšto atsparumo dažais, taip pat kaip ir kiti Berthoud purkštuvai.

 

Racer, Tracker ir Tenor purkštuvų modeliai gali būti komplektuojami su ašies amortizacijos sistema. Berthoud naudojama amortizacijos sistema yra vienintelė rinkoje reaguojanti į purkštuvo apkrovą, ir užtikrina puikų amortizacijos veikimą nepaisant to ar purkštuvas yra užpildytas ar ne.
Visi purkštuvų modeliai gali būti komplektuojami su traktoriaus vėžių kopijavimo sistemomis. Kurios Valdomas hidrauliškai arba mechaniškai kopijuojančiomis vilkimo sijomis kurios yra prijungiamos prie traktoriaus pakabinimo sistemos šlaunų. Sija gali būti kontroliuojama nepriklausomai ir turi automatinį atstatymą.
DP Tronic – valdymo pultas yra paprastos konstrukcijos ir lengvai valdomas. Turi elektroninę reguliavimo sistema su slėgio sensoriumi ir atmintimi. Šio monitoriaus pagalba gaunama informacija apie purškimo normą, greitį, slėgį ir išpurkštą kiekį. Valdo purškimo sekcijas, purškimo sijas. Paruoštas pajungimui prie GPS automatinio sekcijų uždarinėjimo sistemos.
E-tronic – BERTHOUD yra viena iš nedaugelio kompanijų kuri pati kuria valdymo kompiuterius. E-tronic yra patentuotas Berthoud kompanijos. Tai užtikrina puikų kompiuterio ir monitoriaus suderinamumą.
Kompiuteris turi didelį spalvotą ekraną, tai leidžia pateikti didelį kiekį informacijos vienu metu. Kompiuteris valdomas mygtukų pagalba, kas užtikrina norimos funkcijos įjungimą esant nešvariam paviršiui ar dirbant su pirštinėmis.
E-tronic monitorius komplektuojamas su belaide multifukcine svirtimi, kuri leidžia kontroliuoti pagrindines purškimo funkcijas.

 

 

Modeliai Talpa Darbinis plotis Sijų amortizacija Purškimo normos reguliavimas Siurblys
RACER CLASSIC 2500 l 18-28 m Yra Mechaninis arba elektroninis Plundžerinis 240l/min arba 280 l/min
TRACKER 3200 l 18-33 m Yra
MAXXOR 4000 l 24-38 m Plundžerinis 240l/min arba 320 l/min
TENOR 2800-6700 l 24-42 m Elektroninis Diafragminis 280l/min arba dviturbinis 550l/min

 

Nuotraukų galerija

Facebook YouTube Tarptautinė miškininkystės paroda Baltijos Miškai Agco Finance Ūkis Ūkininko patarėjas Valstietis