Akmenų rinktuvai

 

ELHO Skorpio 550 suprojektuotas ir pagamintas Suomijos vakarinėje pakrantėje.

Prieš kelis tūkstančius metų vidinis ledas paliko daugybę visokių dydžių akmenų ir uolų. Mūsų protėviai kovojo su akmenimis amžiais, ir mes vis dar kovojame! Taigi Suomijoje mes žinome kas yra akmenys! Akmenys lauke sukelia didelių išlaidų kiekvienais metais, kaip nuo jų sugenda derliaus nuėmimo ir kita technika. Taip, tai kainuoja daug darbo valandų. Derliaus nuėmimas gali būti atidėtas iki savaitės ar ilgiau, priklausomai nuo to, kas padarge sugedo.

Norėdami padėti, ELHO sukonstravo hidraulinį akmenų rinktuvą "Scorpio 550".

Mašinos veikimo principas:
Rotoriai iš abiejų mašinos pusių pritvirtinti tam tikru kampu ir  sukasi kryptimi priešinga mašinos važiavimo krypčiai, akmenys palaipsniui  permetami į  mašinos tiekimo būgno veikimo zoną,  kur  būgno dantys griebia juos ir per sietą nustumia  į surinkimo bunkerį. Didžioji  žemių dalis iš akmenų išbyra per tiekimo būgno sieta ,o likusi per bunkerio galinės sienos sietą. Surinkimo bunkeryje susikraunama  nuo 1,5 iki 2 m³ akmenų priklausomai nuo jų dydžio ir, atitinkamai, nuo jų byrėjimo kampo ir vietovės nelygumų. Užpildžius savivartį bunkerį,  jo turinys išpilamas į transporto priemonę ,kurios bortų aukštis ne didesnis kaip 2,7 m, arba tiesiog ant žemės į krūvas.


Modelis: Scorpio 550
Svoris: 6400 kg
Dirbinis plotis: 5,5 m
Akmenų dydis: 40 (25)÷ 400 mm 
Reikiamas tepalo srautas mašinos darbui: 80-85 l/min., (rekomenduojamas traktoriaus hidrosiurblys nuo 110 l/min, arba papildomai galima užsakyti hidraulinį įrenginį sukamą traktoriaus GTV)
Talpa: 1,5 ÷ 2 m³
Padangų dydis: 560/60R22.5
Reikiama traktoriaus galia: Nuo 100 AG
Darbinis greitis: 1 ÷ 7 km/h
Tiekimo būgno plotis: 1,19 m
Tiekimo būgno dantys 16 vnt. Plienas "Hardox"*, sujungimas su būgnu standus su elastiniais gumos elementais

 

*"Hardox" - Švediškas, standartizuotas pasaulinio masto dilimui atsparus (AR) plienas.

 

 

Nuotraukų galerija

 

Facebook YouTube Agco Finance Ūkis Ūkininko patarėjas Valstietis