,

Augmenijos smulkintuvai

elho-sidechoppers-eng Atsisiųsti

ELHO kompanija turi sukaupusi didelę patirtį žolės smulkintuvų rinkoje. Side Chopper Pro modeliai, su horizontaliu rotoriumi gali atlaikyti net sunkiausius darbus. Side Chopper Tornado modelis su grandine yra tinkamas modelis kai darbas yra atliekamas ten, kur reikia susmulkinti stambius krūmus.

ELHO Side Chopper Pro modeliai turi puikų pasiekiamumą nuo centrinės traktoriaus linijos - net 4,2 - 4,6 m. Tai leidžia saugiu atstumu važiuoti toliau nuo griovio. Side Chopper Tornado modelis dabar yra tvirtesnio rėmo, išvystantis didesnę galią.

 

Šoniniai plaktukiniai smulkintuvai

Modeliai ELHO Side Chopper TPM520Pro ELHO Side Chopper 420Pro
Darbinis plotis, m 2.1 2.1
Pasiekiamumas, m 4.2/4.6 4.2
Peiliai, m 20 20

 

  • Puikios mašinos, skirtos profesionaliam naudojimui. Galvos pakėlimas į viršų 90° ir į apačią 45°. Šis smulkintuvas yra sukurtas darbui sunkiomis sąlygoms, kai augmenija yra vešli. Plaktukų diametras - 20 cm.
  • Side Chopper TPM520 Pro smulkintuvas tinka smulkinti nuo krūmų iki smulkių medelių, naudoti galima ir pakelėse bei miško vietovėse. 

Šoniniai grandininiai smulkintuvai

Modeliai Darbinis plotis, m Pasiekiamumas, m Galvos pasukamumas Svoris, kg
TORNADO 440 4,4 4,4 į viršų 90°, į apačią 40° 800
TORNADO L cutting head 1,6 - - 350

 

  • Smulkintuvu su grandine paprasta naudotis, gali smulkinti paviršiuose, kurie yra akmenuoti.
  • TORNADO L cutting head – tai grandininė pjovimo galva, kurią galima sumontuoti ant bet kurios strėlės, turi hidraulinį variklį.

 

 

 

 

 

Nuotraukų galerija

Geriausi Lietuvoje Facebook YouTube Agco Finance Ūkis Ūkininko patarėjas Valstietis