Rulonų vyniotuvai

elho-balewrappers-eng Atsisiųsti
elho-swathersandtedders-eng Atsisiųsti

Vamzdinis vyniotuvas:

Tube 2020 ACI - Šis vyniotuvas buvo sukurtas greitam ir taupiam rulonų vyniojimui, šis vyniotuvas pradėtas gaminti jau 1993 metais. Jis yra pagamintas prikabinamam kabliui NORDIC, todėl jis tiks daugumai traktorių. Jo konstrukcija yra tvirta, todėl jis bus patikimas sunkiausiomis darbo sąlygomis. Mašina yra pagaminta su nepriklausoma hidraulika su dviem siurbliais, vyniotuvas turi sistemą kuri automatiškai vynioja rulonus, bei savo monitorių, kuriame galima matyti visą vyniojimo eigą ir suvyniotų rulonų skaičių. Jis gali dirbti su skirtingų rūšių plėvelėmis.

Juo yra patogu ir greita naudotis, nes jis turi nuosavą kompiuterį, kuris pagreitina vyniojimo tempą. Jis gali būti sukomplektuotas ir su didesnio diametro padangomis, kuris palengvina darbą. Tube 2020 ACI yra visiškai automatizuotas. Jis gali suvynioti 120 rulonų per valandą. Jis gali vynioti net dviejų dydžių rulonus.

Modelis Tube 2020 ACI
Darbinis plotis 6 - 8 m
Rulono diametras 1,2 - 1,6 m
Valdymas Automatinis
  • Šis vyniotuvas sutaupo apie 50 % plėvelės.

 


 

Prikabinami šoniniai vyniotuvai

Modeliai ELHO Sideliner 1620 Automat ELHO Sideliner 1620 ELHO Sideliner 1520 EasyWrap ELHO Sideliner 1520 ELHO Silomatic 1010
Rulono diametras 1 - 1,4 m 1 - 1,4 m 1 - 1,4 m 1 - 1,4 m 1,2 - 1,5 m
Didžiausias rulono svoris 1200 kg 1200 kg 1200 kg 1200 kg 1250 kg
Valdymas Micro-procesorius automatinis Rankinis rankinis Pultelis, rankinis Rankinis Rankinis

 

  • ELHO Sideliner 1520 EasyWrapšis vyniotuvas yra pažemintas, todėl nereikia rulonu kelti aukštai ir darbas būna greitesnis. Jis turi nuosavą hidrauliką. Šis vyniotuvas labiau įtempia pievelę kas pagerina suvyniojimo kokybę.
  • ELHO Sideliner 1520 M – šis vyniotuvas yra kontroliuojamas iš traktoriaus, taip pat jis turi monitorių, kuriame galima matyti vyniojimo eigą.
  • ELHO Sideliner 1650 A -  šis vyniotuvas pradeda dirbti kai jis pajaučia ritinį savo sensoriais. Vyniotuvas turi gerą amortizaciją. Jis gali vynioti nuo 1.1 – 1.6 m. rulonus. Jis yra sukomplektuotas su srauto reguliatoriumi, purvasaugiais ir apšvietimo komplektu. Vyniojimo procesą galimą reguliuoti automatiškai, dėka magnetinių sensorių ir hidraulikos.
  • ELHO Sideliner 1650 M – jis yra valdomas pultelio pagalba. Jis gali būti  montuojamas su standartinėmis siauresnėmis padangomis arba užsisakant kaip papildomą komplektacija su platesnhėmis padangomis. Kabelis yra prijungiamas prie traktoriaus ir yra valdomas iš traktoriaus kabinos. Plėvelės kirpimo įrenginys kerpa automatiškai. Taip pat monitorius skaičiuoja suvyniotų rulonų skaičių. Šis vyniotuvas gali atlaikyti net 1200 kg. sunkumo rulonus.
  • ELHO Silomatic 1010 -  šis vyniotuvas ruloną pats užsimeta per šoną su galinga šake. Šis vyniotuvas turi plačias padangas dėl kurių jis lieka stabilus mesdamas ruloną per šoną.

 


 

Trijų taškų pakabinami vyniotuvai:

Modeliai ELHO Softliner 1500 ELHO Softliner RF 1400 EasyWrap ELHO Softliner RF 1400 ELHO Softliner EasyWrap ELHO SiloMatic 420
Rulono diametras 1,1 - 1,4 m 1 - 1,4 m 1 - 1,4 m 0,9 - 1,1 m 1,2 - 1,5 m
Hidraulinio siurblio našumas 15 l/min
Valdymas Rankinis Automatinis, pultelis Rankinis Rankinis Automatinis

 

Softliner modeliai yra galimi su pultelio valdymu, pusiau automatiniu ir visiškai automatiniu valdymu, su vienguba arba dviguba vyniojimo sistema. Softliner vyniotuvai gali būti montuojami arba priekyje arba gale traktoriaus. Hidraulikos sinchronizatorius pagerina vyniotuvo stabilumą, tai pagerina vyniojimo kokybę ir greitį.

 

 

 

 

 

 

 

Nuotraukų galerija

Facebook YouTube Tarptautinė miškininkystės paroda Baltijos Miškai Agco Finance Ūkis Ūkininko patarėjas Valstietis