Titulinis > Produkcija > Gaspardo - sėjamosios > Kombinuota sėjamoji su diskiniu skutiku MASCHIO-GASPARDO CORONA 600

Kombinuota sėjamoji su diskiniu skutiku MASCHIO-GASPARDO CORONA 600

Corona Atsisiųsti

Kombinuota sėjamoji su diskiniu skutiku yra vienas iš sprendimų apsėti didelius plotus javų arba rapso per trumpą laiko tarpą.

Didelis diskų darbinis greitis (8‐12 km/h) į įdirbtą lauką arba tiesiogiai į ražieną leidžia pasiekti didelį našumą (6‐8 ha/h) prie įvairių darbo sąlygų.

 

Corona atsparumas

Reguliuojamas prikabinimo aukštis leidžia pritaikyti sėjamąją prie visų traktorių ir paskirstyti optimalią traukimo jėgą. Dvigubas prikabinimo šarnyras leidžia lengvai manevruoti lauko kraštuose.

 

Elektro-Hidraulinės funkcijos

Diskų darbinis gylis reguliuojamas hidraulinių cilindrų esančių ant rėmo: sutikus kliūtį ar užsikišus diskui sistema atmeta diską kad apeiti kliūtį. Didelis klirensas (817 mm) sumažina bet kokią tikimybę dėl užsikimšimo, kas leidžia dirbti ir pačiomis sunkiausiomis sąlygomis.

 

Maschio Gaspardo gali pasiūlyti įvairaus profilio diskus, kad patenkinti kiekvieno kliento poreikius (aukštais ar žemais dantimis, arba lygius)

Standartiniai 9 dantų profilio: agresyvūs esant šiaudų likučiams Žemų dantų profilio: sprendimas esant šiaudų liekanoms ir mažiau agresyvūs Lygus diskas esant labai mažai šiaudų liekanų, mažesnės kuro sąnaudos

 

Didelio skersmens diskai

Corona turi dvi eiles didelio skersmens diskus (510 mm), apsaugą iš keturių gumų. Darbinis gylis iki 10 cm reguliuojamas hidrauliniu būdu nuo rėmo: prikabinimo įtaisas leidžia išlaikyti lygiagrečiai abi diskų eiles.

 

Vienas suportas vienam diskui

Corona kiekvienas diskas turi nepriklausomą suportą: tai leidžia geriau ir nepriklausomai kopijuoti dirvos paviršių. Jei vienas diskas sutikus kliūtį pakyla, tuo pat metu pakyla ir antras: dirvos paviršius lieka neįdirbtas.

 

Dozatoriai

Corona turi patikimą ir tvirtą lieto aliuminio dozatorių, kuris garantuoja gerą sėklų dozavimą ir didelį ilgaamžiškumą. Pereinant prie skirtingų kultūrų pakeisti dozatorių galima per labai trumpą laiką. 

Stambioms sėkloms stambus dozatorius (iki 350 kg/ha) Kviečiai ir javai (iki 250 kg/ha) Smulkios sėklos, smulkūs dozatoriai (mažiau nei 2 kg/ha)

Kiekvienas dozatorius turi sekcijas, kurie sumontuoti spiralės forma: kiekvienu momentu sėkla būna išberiama į oro srautą! Geltonas dozatorius turi nuo 1 iki 4 suskirstytų sektorių, kad būtų galima pasirinkti nuo smulkių sėklų iki itin smulkių.

 

Sėjos aparatai 

Maschio-Gaspardo Corona turi vieną geriausių sėjos aparatų:

2 eilės, ant 2 neprikausomų rėmų.

Didelio diametro (o/ 370 mm) dvigubi diskai

Didelis atstumas tarp skirtingų eilių (575 mm)

2 rėmai dideliu atstumu, vienas tarp kito, leidžia turėti vienodus išsėjimo aparatus (vienodo ilgio): taip pasiekiamas vienodas sėjos gylis ypatingai po tam tikro naudojimo, kai spyruoklės ar guma praranda savo gamyklines savybes.

 

Galiniai prispaudimo ratai 

Corona galiniai prispaudimo ratai (320x50) pagaminti iš itin elastingos gumos (geltoni): tai neleidžia prikibti purvui, augmenijos liekanoms, išlaiko mašiną švarią ir tikslų sėjos gylį. 

 

Transportavimas

Transporto metu mašina yra sulankstoma į 3,00 m, didžiosios sekcijos ratai išlaiko mašiną stabilią ir saugią. 

Facebook YouTube Tarptautinė miškininkystės paroda Baltijos Miškai Agco Finance Ūkis Ūkininko patarėjas Valstietis