Titulinis > Produkcija > Livakka - srutovėžiai

Livakka - srutovėžiai

Livakka presentation ENG 2014 Atsisiųsti

„Livakka“ cisternos su valdomomis ašimis Classic ir Premium.

Šios cisternos su valdomomis ašimis turi stiprų rėmą iš trišakės sijos ir stiprų prikabinimo rėmą.

 

Classic cisternos

Šios cisternos gali turėti 14 m3 ir 16,5 m3 talpą. Jos yra aprūpintos bazine hidraulika ir gali būti dviejų tipų: dviašės (stabdžiai sumontuoti ant priekinės ašies, o galinė ašis – valdoma), arba triašės, kur stabdžiais yra aprūpintos visos trys ašys, o valdomos yra priekinė ir galinė ašys. Be to šios triašės cisternos standartiškai aprūpintos sukabinimo rėmo amortizacijos sistema, kuri užtikrina tolygų važiavimą tiek lauku, tiek keliu.

 

Premium cisternos

Aprūpintos hidraulika, kuri valdoma elektrohidrauliškai ir priverstinio valdymo sistema. Stabdžių ir valdomų ašių kiekis yra toks pat kaip ir Classic cisternose. Padangų variantai: Radialinės padangos NOKIAN 710/55R34, 800/50R34 arba 850/50R30,5. Be to cisternos aprūpintos apatinio užpylimo liuku, purškiamos medžiagos išeigomis bei žarnų sumontavimo įranga. 

 

12,5 m3 ir 14 m3 „Livakka“ cisternos

Šios cisternos turi labai tvirtą rėmą. Jų vidus yra pagamintas iš epoksidinės dervos. Ši cisterna turi du užpylimo būdus: iš apačios su žarna arba cisterna viršuje turi hidraulinę užpylimo angą.

Modelis

14 m3

16 m3

20 m3

Cisternos tūris m3

14

16

20

Padangos

710/55R34

710/55R34

710/55R34

Ašių skaičius, vnt

2

2

3

Cisternos ilgis, m

6,76

7,58

9,06

Cisternos plotis, m

305

305

305

 

 

 

„Livakka“ užpylimo siurbliai - cisternos užpylimas yra vykdomas neišeinant traktoriaus operatoriui iš kabinos. Visas valdymas vyksta traktoriaus viduje, rankiniu būdu su valdymo pultu, bei svirties pagalba. Šiuos užpylimo siurblius galima sumontuoti tik cisternose, kuriuose yra valdomos ašys. 

 

„Livakka“ velkamos diskinės akėčios - šios akėčios užtikrina trąšų įdirbimą į dirvožemį ir apsaugo aplinką. Darbas su viendiske sistema yra atliekamas tiksliai ir efektyviai bet kokiomis dirvožemio sąlygomis. Akėčios yra prikabinamos tiesiogiai prie cisternos rėmo specialiu sukabinimo įtaisu. 

 

„Livakka“ akėčios su keltuvu - akėčios prie keltuvo montuojamos labai paprastai, o dozavimo sistema užtikrina aplinkos apsaugą. Šis prietaisas skirtas darbui pievose arba dirvožemyje. Cisterna yra aprūpinta šoniniu skirstytuvu „Harson“, kuris užtikrina tolygų trąšų paskirstymą į dirvožemį. 

 

„Livakka“ įdirbimo žarnos - žarnos taupo darbo laiką ir ne palieka jokių pėdsakų ant dirvožemio. Žarnos sukonstruotos greitam ir tolygiam tręšimui suartame lauke arba pievoje, nepaliekant beveik jokio pašalinio kvapo. 

 

Livakka CAN BUS valdymas - visa cisterna yra valdoma su vienos svirties pagalba. Ši lengvai suprantama valdymo sistema įneša dideles naujoves į tręšimo darbus. Be to ši naujovė siūlo daugybę įvairių funkcijų, tokių kaip: automatinis pasukimas, automatinis siurblio sustojimas prisipildžius priekabai, akėčių slėgio valdymas, akėčių transportinio ir darbinio rėžimo valdymas ir kt. 

 


Facebook YouTube Tarptautinė miškininkystės paroda Baltijos Miškai Agco Finance Ūkis Ūkininko patarėjas Valstietis