Titulinis > Produkcija > Merlo - Teleskopiniai krautuvai

Merlo - Teleskopiniai krautuvai

Merlo turi pažangiausias gamybos technologijas, kurios patenkins visus jūsų poreikius. Taip pat ši kompanija pasižymi geriausiais teleskopiniais krautuvais pasaulyje.

 

Compacts

Sudėtingiems darbams jums padės kompaktiškas teleskopinis krautuvas. Jo variklis atlaikys net pačius sunkiausius darbus.

Klausti rajono vadybininko.

 

Panoramic

Ideali krovimo sistema, pagerina ir pagreitina krovimo darbą. Aukščiausios kokybės sistema, susidoroja net su sunkiausiomis užduotimis.

Klausti rajono vadybininko.

Turbofarmer

Efektyviausi krautuvai net labiausiai ribotose erdvėse. Jie yra sukurti kompaktiškų matmenų.

Plačiau ->

Multifarmer

Tikra revoliucija ūkyje. Pirmą kartą teleskopinis krautuvas turi viso spektro papildomų savybių. Jame net yra darbinis velenas su trijų taškų pakaba, kuri leis jums nudirbti visokio spektro darbus.

Klausti rajono vadybininko.

 

 

Unikalios Merlo teleskopinių krautuvų charakteristikos

 

Apsauginis rėmas

Visus Merlo teleskopinius krautuvus juosia pilnaviduris 7 cm. skersmens metalinis rėmas, kuris yra važiuoklės dalis. Šis rėmas užtikrina saugumą nelaimingų atsitikimų metu ir neleidžia pažeisti krautuvo.

Strėlės poslinkio sistema

MERLO kompanija yra užpatentavusi šoninio strėlės poslinkio sistemą (Tiktai MERLO mašinos turi tokią sistemą). Strėlė gali būti stumdoma ± 345 mm (priklausomai nuo modelio) tai valdoma lengvai ir saugiai (net pakėlus krovinį į 14 m. aukštį). Šoninio poslinkio strėlės sistema lengvina darbą paimant ir padedant krovinį.

Strėlės amortizacijos sistema

Strėlės amortizacijos sistemą sudaro hidropneumatinis slėgio akumuliatorius įmontuotas į strėlės pakėlimo cilindrą. Ši sistema pagerina pervežimo komfortą ir krovinio stabilumą kas yra svarbu kraunant grūdus. Šios sistemos dėka išbarstymo nuostoliai yra minimalūs.

Važiuoklės išlyginimio sistema

1 – mikro procesorius  
2 – išlyginamieji cilindrai  
3 – slėgio akumuliatorius. Su šia sistema užvažiavus ant kliūties krautuvą galima išlyginti į horizontalią padėtį. Krautuvo kėlimo galia ir techninės charakteristikos išlieka nepakitusios. Važiuoklės horizontalumo išlyginimo sistema pagerina darbo komfortą ir saugumą.

 

Puikus matomumas ir komfortas

Visi MERLO teleskopiniai krautuvai turi ergonomišką ir didelę kabiną, tai yra pati didžiausia kabina teleskopinių krautuvų rinkoje. Kabinoje gali būti įmontuota amortizuojanti sėdynė ant oro pagalvės kas pagerina komfortą.

Visi krautuvai turi puikų 360° matomumą, operatorius gali puikiai matyti krovinį bei krautuvo priekinę ir galinę dalį.


 

Nuotraukų galerija

Ką pasėsi 2018 Facebook YouTube Tarptautinė miškininkystės paroda Baltijos Miškai Agco Finance Ūkis Ūkininko patarėjas Valstietis