,
Titulinis > Produkcija > Merlo - Teleskopiniai krautuvai

Merlo - Teleskopiniai krautuvai

MERLO Tre Emme Atsisiųsti

Merlo turi pažangiausias gamybos technologijas, kurios patenkins visus Jūsų poreikius. Taip pat ši kompanija pasižymi geriausiais teleskopiniais krautuvais pasaulyje.

 

Compacts

Sudėtingiems darbams Jums padės kompaktiškas teleskopinis krautuvas. Jo variklis atlaikys net pačius sunkiausius darbus.

Plačiau ->

 

Turbofarmer

Efektyviausi krautuvai net labiausiai ribotose erdvėse. Jie yra sukurti kompaktiškų matmenų.

Plačiau ->

 

Panoramic

Ideali aukščiausios kokybės krovimo sistema pagerina ir pagreitina krovimo darbą, susidoroja net su sunkiausiomis užduotimis.

Plačiau ->

Multifarmer

Tikra revoliucija ūkyje. Pirmą kartą teleskopinis krautuvas turi visą spektrą papildomų savybių. Jame net yra darbinis velenas su trijų taškų pakaba, kuri leis Jums nudirbti visokio spektro darbus.

Plačiau ->

ROTO

Rotacinis teleskopinis krautuvas su galimybė suktis aplink savo ašį 360 laipsnių.

Plačiau ->

 

 

Unikalios Merlo teleskopinių krautuvų charakteristikos

 

Apsauginis rėmas

Visus Merlo teleskopinius krautuvus juosia pilnaviduris 7 cm. skersmens metalinis rėmas, kuris yra važiuoklės dalis. Šis rėmas užtikrina saugumą nelaimingų atsitikimų metu ir neleidžia pažeisti krautuvo.

image009

Strėlės poslinkio sistema

Merlo kompanija yra užpatentavusi šoninio strėlės poslinkio sistemą (tokią sistemą turi tik Merlo). Strėlė gali būti stumdoma ± 345 mm (priklausomai nuo modelio), tad valdoma lengvai ir saugiai (net pakėlus krovinį į 14 m. aukštį). Šoninio poslinkio strėlės sistema lengvina darbą paimant ir padedant krovinį.

image010

Strėlės amortizacijos sistema

Strėlės amortizacijos sistemą sudaro hidropneumatinis slėgio akumuliatorius įmontuotas į strėlės pakėlimo cilindrą. Ši sistema pagerina pervežimo komfortą ir krovinio stabilumą - tai yra svarbu kraunant grūdus. Šios sistemos dėka išbarstymo nuostoliai yra minimalūs.

image011

Važiuoklės išlyginimo sistema

1 – mikro procesorius  
2 – išlyginamieji cilindrai  
3 – slėgio akumuliatorius. Su šia sistema užvažiavus ant kliūties, krautuvą galima išlyginti į horizontalią padėtį. Krautuvo kėlimo galia ir techninė charakteristika išlieka nepakitusios. Važiuoklės horizontalumo išlyginimo sistema pagerina darbo komfortą ir saugumą.

image012

 

Puikus matomumas ir komfortas

Visi MERLO teleskopiniai krautuvai turi ergonomišką ir didelę kabiną, kuri yra pati didžiausia teleskopinių krautuvų rinkoje. Kabinoje gali būti įmontuota amortizuojanti sėdynė ant oro pagalvės - tai padidina komfortą.

Visi krautuvai turi puikų 360° matomumą, operatorius gali puikiai matyti krovinį bei krautuvo priekinę ir galinę dalį.


 

Nuotraukų galerija

Geriausi Lietuvoje Facebook YouTube Agco Finance Ūkis Ūkininko patarėjas Valstietis