Titulinis > Produkcija > Pel-tuote OY - Kivi-Pekka - akmenų rinktuvai

Pel-tuote OY - Kivi-Pekka - akmenų rinktuvai

Akmenų rinktuvai Kivi-Pekka

      Ūkininkai gerai žino, kiek bėdų gali pridaryti akmenuotos dirvos. Dėl akmenų tenka remontuoti sulūžusią žemės apdirbimo, sėjimo, pašarų ruošimo, derliaus nuėmimo ir kitą techniką.
Kai kurie žemdirbiai neretai skundžiasi, kad jų dirbamose žemėse akmenys auga kaip bulvės. Spėk nurinkti, o jų vėl pilna laukuose. Tad jiems tenka nuolat sukti galvą, kaip suburti talkininkus akmenims rinkti. Akmenų rinkimo darbas – sezoninis, tad atitinkamas ir pasirinkimas.

     Akmenų rinktuvas KIVI-PEKKA gaminamas iš kokybiško suomiško plieno. Speciali sieto konstrukcija sumažina, veleno, keltuvo pirštų susidėvėjimą.

 

KIVI-PEKKA akmenų rinktuvas žymiai sumažina akmenų kiekį dirvožemyje. Mašina beveik nesurenka dirvožiemio, o surinkti akmenys gali būti panaudojami pakelėse ar kaip statybinės medžiagos. Sijojimo tipas, kaip su sietu yra braukiama per dirvožemį kampu, taip dirvožemis patenka į konteinerį ir grįžta atgal palikdamas akmenis konteineryje.

 
  • Akmenų rinktuvas yra pridedamas prie vilkimo strypo, taip pat darbinis gylis yra valdomas hidrauliškai.
  • Vilkimo sija sumažina darbinio veleno susidėvėjimą, taip darbinis gylis lieka stabilus net ir pačiomis sudėtingiausiomis sąlygomis.
  • Vilkimo sija yra stabili ir ant pagrindinių kelių.
  • KIVI-PEKKA turi papildomą apsaugą nuo kelmų ar didesnių kliūčių, kurias gali peršokti ir toliau tęsti darbą, atsijodamas akmenis.
 
  • KIVI-PEKKA yra pagamintas iš patvaraus ir tvirto plieno, kuris gali atlaikyti sunkiausias darbo sąlygas. Jis yra pristatomas su vienerių metų garantija. Visos medžiagos yra pagamintos iš aukštos kokybės Suomijos plieno.
  • Speciali sieto konstrukcija sumažina akmenų įstrigimą į sietą.
  • KIVI-PEKKA galią perduoda per pavaros diržą, kuris sugeria smūgį ir akmenis.
Modelis: KIVI-PEKKA 4 KIVI-PEKKA 5 KIVI-PEKKA 6
Svoris: 3700 kg. 3900 kg. 4000 kg.
Dirbimo plotis: 4 m. 5 m. 6 m.
Akmenų dydis: 25-300 mm 25-300 mm 25-300 mm
Paėmimas : 700 kg/min. 1000 kg/min. 1200 kg/min.
Talpa: 1,5 - 2 m3 1,5 - 2 m3 1,5-2,0 m3
Padangų dydis: 22,5x550 22,5x550 22,5x550
Galia: 19 kW 21 kW 23 kW
Greitis važiavimo: 1-6 km/h 1-6 km/h 1-6 km/h
Kiekis virbalų: 18 28 28

 

DARBO PRINCIPAS

 Akmenys renkami nuo dirvos paviršiau iki 15 cm gylio, vienu metu vykdant pirminį dirvos apdorojimą. Mašinos veikimo principas yra toks: rotoriai iš abiejų mašinos pusių sukasi kryptimi priešinga mašinos važiavimo krypčiai, palaipsniui perstumdami akmenis arčiau mašinos centro, kur pakėlimo būgno dantys pagriebia juos ir per sietą perduoda į surinkimo bunkerį. Praeinant per sietą didesnė žemių dalis nubyra atgal į lauką. Surinkimo bunkerio tūris 1,5- 2 t. Užpildžius bunkerį savivartė išberia akmenis nustatytoje vietoje. Maksimalus Kivi-Pekka 6 modelio našumas 1200 kg/min. Akmenų rinktuvo darbinis plotis 4m, 5m, 6m. Kivi-Pekka 4 modelyje pakėlimo būgno plotis 80 cm, o kituose modeliuose – 113 cm.
Akmenų rinktuvas yra prikabinamo tipo, o darbinis gylis reguliuojamas hidrauliškai.

 


 

Nuotraukų galerija

Facebook YouTube Tarptautinė miškininkystės paroda Baltijos Miškai Agco Finance Ūkis Ūkininko patarėjas Valstietis