Titulinis > Produkcija > Valtra - traktoriai > Papildoma įranga

Papildoma įranga

Valtra traktorių gamintojai yra pirmieji pasaulyje kurie gamina įvairių spalvų traktorius. Jie turi didelį spalvų pasirinkimą.

Metallic spalvos Raudona, juoda, balta, mėlyna, žalia, sidabrinė, Unlimited spalva.
  • Metallica tai yra spalva maišyta su mini blizgučiais, taip suteikdami spalvai blizgesio.
  • Unlimited spalva, tai spalva, kokios Jūs geidžiate. Traktorius nudažomas pagal specialų kliento užsakymą.
  • Šios spalvos yra pritaikomos pagal kliento pageidavimus. Tiesiog užsisakius iš gamintojo.

 

Twin Trac ir Quick steer

Twin Trac - dviguba vairavimo sistema (dvi vairo kolonėlės kabinoje) leidžianti traktoriui važiuoti atbuline eiga. Puikiai tinka darbui miške ar komunalinio ūkio srityje.

Quick steer - greito vairo susukimo sistema, leidžianti vienu vairo pasukimu pilnai pasukti ratus.

Miško kabina

Miško kabina. Ši kabina yra sustiprinto rėmo ir tvirtų stiklų kuri apsaugo vairuotoją nuo nelaimingų atsitikimų. Didelis polikarbonatinis stoglangis ir galinis stiklas taip pat iš polikarbonato suteikia geriausią matomumą rinkoje.

 

Pneumatinė tilto amortizacija

Priekinis tiltas amortizuojantis ant oro pagalvių.

Pneumatinė kabinos amortizacija

Kabinos amortizacija ant oro pagalvių labai padidina vairuotojo komfortą. Labai gerai tinka su priekiniu amortizuojančiu tiltu. Pagerina ir važiavimo kokybę ir vairavimą.

Valtra frontaliniai krautuvai

Yra suprojektuojama iškart gamykloje. Jie yra didelio pasiekiamumo, stipri konstrukcija kuri gali atlaikyti didelius svorius ir darbą. Jie yra valdomai iš vairuotojo kabinos. Pagerina darbo našumą.

AUTOGUIDE 3000

„Auto-Guide 3000“ yra automatinio vairavimo sistema, nukreipianti traktorių lauke pagal virtualias kelio linijas. „Auto-Guide 3000“ veikia pasaulinės navigacijos palydovų sistemos (angl. „Global Navigation Satellite System“, GNSS), kuri vienu metu palaiko ryšį su keliomis palydovų sistemomis, pagrindu.

 

 „Auto-Guide 3000“ yra lengva naudoti. Pirmiausia vairuotojas įveda naudojamo padargo plotį, tada pasirenka pradžios tašką viename eilės gale ir apsisukimo tašką kitame gale.

Tuomet „Auto-Guide 3000“ naudoja šią informaciją automatiškai papildomoms važiavimo linijoms sukurti, kad būtų aprėptas visas laukas. Kai lauko pakraščiuose apsisukama, vairuotojas pasuka traktorių pageidaujama kryptimi kaip įprasta, bet kai važiuojama, valdymą perima automatinio vairavimo sistema. Taip vairuotojas gali visą dėmesį skirti tiksliam greičio ir valdymo suderinimui.

Privalumai:

Sumažinamas persidengimas ir nepakankamas padengimas; Taupomi degalai ir laikas; Sumažinamas sėklų, trąšų ir pesticidų sunaudojimas; Sumažinamas piktžolių augimas, nes yra pagerinamas herbicidų panaudojimas; Gamta saugoma racionalizuojant trąšų ir pesticidų naudojimą; Užtikrinamas tikslus darbas tamsoje, esant rūkui ar dulkėms; Vairuotojui leidžiama sutelkti dėmesį į padargo naudojimą; Sumažinamas vairuotojo nuovargis; Pagreitinamas darbas; Nebereikia eilių žymėjimo sistemos; Standartizuojant važiavimo linijas sumažinamas dirvos tankinimas; Galima saugoti duomenis tiksliems ūkio darbams ir atsekamumui; Dėl unikalios „Valtra“ ergonominės kabinos, „Auto-Guide 3000“ naudojimas yra išties lengvas.

AGCOCOMAND

Naujoji „AgCommand“ telemetrijos sistema iš „AGCO“ suteikia beveik realaus laiko prieigą per kilnojamąjį radijo modemą ir kompiuterį prie gausybės mašinos duomenų, kad būtų pagerintas valdymas ir jūsų valdymo rentabilumas. „AgCommand“ – tai puikus įrankis, sukurtas registruoti ir perduoti daug skirtingų ir svarbių tipų informacijos, įskaitant variklio būseną, transporto priemonės vietą, darbo valandas ir daug daugiau. Visa ši vertinga informacija yra išsiunčiama per GSM telefono modemą ir gali būti peržiūrėta per lengvai naudojamą tinklalapį bet kokiame prie interneto prijungtame asmeniniame kompiuteryje ar išmaniajame įrenginyje.

 

 

Privalumai:

Beveik realaus laiko prieiga prie svarbių mašinos duomenų; Padidintas mašinos ir operatoriaus produktyvumas; Galimybė pasinaudoti svarbia transporto priemonės veikimo informacija, kad būtų užtikrintas maksimalus darbinės būsenos laikotarpis; Sumažinamas prastovos laikas užtikrinant greitą techninės priežiūros darbuotojų reakciją; Apie neįprastą mašinos veikimą el. paštu arba trumpąja žinute išsiunčiamas įspėjimas;  Lengvas transporto priemonės techninės priežiūros planavimas ir valdymas; Visiškai automatinis duomenų įrašymas ir perdavimas.

 

 

 

Traktoriaus šarvavimas, paruošimas miškui. Apkaustai. Hidraulinio siurblio montavimas.

 

 

 

Facebook YouTube Tarptautinė miškininkystės paroda Baltijos Miškai Agco Finance Ūkis Ūkininko patarėjas Valstietis