,

Valtra alyvos ir tepalai

VALTRA TEPALAI

Su Valtra Tepalais puikios darbinės savybės visomis klimato sąlygomis

Visai nesvarbu, ar dirbate vasaros karštyje ar šalčiausiu žiemos laikotarpiu. Valtra tepalai užtikrina nepriekaištingą tepimą ir garantuoja produktyvų bei efektyvų darbą. Aukštos kokybės Valtra tepalai be vargo įveiks didelius Afrikos karščius, taip pat kaip ekstremalius šalčius Suomijoje.

Valtra Tepalai – ir Jūs galite sutelkti dėmesį į svarbiausias užduotis!

 

Prižiūrėkite savo traktorių

Žemės ūkio mašinų technologijos nuolat tobulėja, o mašinų apkrovos kiekvienais metais didėja. Per pastaruosius dešimtmečius variklių galia nuolat augo, to pasėkoje transmisijai tenka perduoti vis didesnį sukimo momentą ir galią į ratus. Variklio ir transmisijos alyvos keitimo intervalai gerokai prailgėjo, todėl svarbu tinkamai pasirinkti tepalus. Pasirinkus Valtra tepalus visuomet užtikrinsite puikias eksploatacines bei darbines savybes. 

Valtra tepalai pasirūpins jūsų traktoriumi viso eksploatacinio periodo metu.

 

Visos teisės saugomos.
Valtra tai AGCO korporacijos tarptautinis prekės ženklas.

 

 

 

VARIKLIŲ ALYVOS

Valtra Engine FS 10W-40

Sintetinė dyzelinių variklių alyva su ilgo keitimo intervalu. Skirta varikliams su išmetamųjų teršalų apdorojimo sistema.

Pranaši priedų technologija užtikrina optimalų variklio darbą tiek dirbant laukuose, tiek dirbant keliuose. Pilnai sintetinio pagrindo alyvos garantuoja puikias darbines savybes esant itin žemai temperatūrai ir užtikrina apsaugą nuo oksidacijos esant ypatingai aukštai temperatūrai.

 

Valtra Engine S 10W-40

Pusiau sintetinė alyva skirta sunkiai dirbantiems dyzeliniams varikliams.

Aukštos kokybės variklinė alyva mažos taršos varikliams. Gerai apsaugo variklio dalis nuo dėvėjimosi. Pusiau sintetinė alyva garantuoja gerus rezultatus esant bet kokiai darbinei temperatūrai.

 

Valtra Engine 10W-30

Alyva skirta sunkiai dirbantiems dyzeliniams varikliams.

Aukštos kokybės universali dyzelinių variklių alyva. Gerai apsauganti variklio dalis nuo dėvėjimosi. Specialūs priedai esantys alyvoje užtikrina puikius darbinius rezultatus senesnės kartos dyzeliniams varikliams.

 

ĮPAKAVIMAS: 200l, 20l, pilstomas

 

PAVARŲ DĖŽĖS ALYVOS

 

Valtra Transmission XT60+

Pusiau sintetinė traktorių transmisinė ir hidraulinė alyva skirta darbui šalto klimato sąlygomis.

Alyva skirta naujausioms transmisijoms, kurios dirba esant dideliai apkrovai. Dėl labai gero atsparumo oksidacijai galimi ilgi keitimo intervalai. Traktorių transmisijose ar hidraulinėse sistemose alyvą rekomenduojama naudoti ne ilgiau kaip vienerius metus esant įvairioms klimato sąlygoms.

 

Valtra Transmission

Transmisinė ir hidraulinė alyva traktoriams

Transmisinė alyva specialiai sukurta mechaninėms ir automatinėms pavarų dėžėms. Alyvoje esantys priedai užtikrina specialius trinties reikalavimus traktorių transmisijose. Alyvą traktorių transmisijose ir hidraulinėse sistemose rekomenduojama naudoti ne ilgiau kaip vienerius metus.

 

ĮPAKAVIMAS: 200l, 20l, pilstomas

 

HIDRAULINĖS ALYVOS

 

Valtra Hydraulic 32

Daugiafunkcinė hidraulinė alyva skirta hidraulinėms sistemoms

Tinkanti hidraulinėms sistemoms esant kintančiai temperatūrai, įskaitant, statybos mašinas, miško techniką, traktorius ar kitą sunkiąją techniką. Aukštos kokybės alyva su priedais, veiksmingai apsaugo nuo dėvėjimosi, putojimo ar oksidacijos.

Valtra Hydraulic 46

Daugiafunkcinė hidraulinė alyva skirta hidraulinėms sistemoms

Tinkanti hidraulinėms sistemoms esant kintančiai temperatūrai įskaitant statybos mašinas, miško techniką, traktorius ar kitą sunkiąją techniką. Aukštos kokybės alyva su priedais, veiksmingai apsaugo nuo dėvėjimosi, putojimo ar oksidacijos.

 

ĮPAKAVIMAS: 200l, 20l, pilstomas

 

REDUKTORIŲ ALYVOS

 

Valtra Axle LS

Alyva skirta ypatingai sunkiai dirbantiems reduktoriams, specialiai skirta riboto praslydimo diferencialams. (LS)

Aukštos kokybės tepalas, skirtas didelių apkrovų veikiamų krumpliaračių tepimui. Ypač tinkamas tiltams su diferencialo blokavimu, kurie dirba naudodami praslydimo diskus.

Valtra Axle

Alyva skirta sunkiai dirbantiems reduktoriams

Aukštos kokybės tepalas, skirtas didelių apkrovų veikiamų krumpliaračių tepimui.

 

ĮPAKAVIMAS: 200l, 20l, pilstomas

 

AUŠINIMO SKYSTIS

 

Valtra Coolant

Variklio aušinimo skystis ilgesnio naudojimo intervalui. Organinė rūgšties technologija (OAT) garantuoja ilgesnę apsauga nuo korozijos.

Aukštos kokybės aušinimo skystis užtikrina puikią apsaugą metalinėms ir aliuminėms variklio dalims. Tai Valtra patvirtintas aušinimo skystis, kuris yra naudojamas pirmam užpildymui gamykloje.

 

ĮPAKAVIMAS: 10l, pilstomas

 

 

Alyvų techninės specifikacijos:

Alyvų techninės specifikacijos   (Atsisiųti)

 

 

 TEPALAI

 

Aukštos kokybės daugiafunkcinis Valtra tepalas yra skirtas plačiam naudojimui tepant guolius žemės ūkio ir kitai sunkiajai technikai. Kaip universalus tepalas jis tinka daugeliu atvejų rekomenduojamose temperatūros ribose.

Savybės:

 • Universalus;
 • Aukštas mechaninis atsparumas;
 • Gerai apsaugo nuo korozijos.

Klasifikacija:

 • DIN 51502 K2K-30
 • ISO 6743 ISO-L-XCCEA2

 

Valtra XT aukštos kokybės ličio komplekso pagrindu pagamintas tepalas. Dėl ličio komplekso pagrindo struktūros XT tepalas tinka naudoti visame temperatūrų diapazone ir ypatingai esant aukštai darbinei temperatūrai.

Savybės:

 • Puikiai tinka esant aukštai darbinei temperatūrai
 • Pritaikytas didelėms apkrovoms
 • Gerai apsaugo nuo korozijos
 • Aukštesnis našumas lyginant su ličio pagrindo daugiafunkcinių tepalu

Klasifikacija:

 • DIN 51502 KP2N-30
 • ISO 6743 ISO-L-XCDIB2

 

Valtra "Raudonas" tepalas specialiai sukurtas sunkiai apkrautų mazgų tepimui. Naudojamas statybos mašinoms, miško technikai, traktoriams ir kitai sunkiajai technikai. Puikiai tinka, kai reikalinga ekstremali apsauga nuo vandens ir korozijos.

Savybės:

 • Labai geras atsparumas vandeniui
 • Puikiai apsaugo nuo korozijos
 • Puiki apsauga smūginių apkrovų metu
 • Gerai padengiamas paviršius

Klasifikacija:

 • DIN 51502 KP2K-30
 • ISO 6743 ISO-L-XC(F)CIB2

 

ĮPAKAVIMAS: 0,42ml

 

Valtra CPL tepalas yra ypatingai aukštos kokybės. Skirtas centrinėms tepimo sistemoms, kurioms reikalingas pusiau skystas tepalas. Ličio komplekso struktūros Valtra CPL tepalas garantuoja puikias savybes plačiame darbinių temperatūrų diapazone su ilgu tepimo intervalu

Savybės:

 • Pritaikytas didelėms apkrovoms
 • Puikiai apsaugo nuo korozijos
 • Geros darbinės savybės esant žemai temperatūrai

Klasifikacija:

 • DIN 51502 KP00G-35
 • ISO 6743 ISO-L-XCBIB00

 

ĮPAKAVIMAS: 18kg

 

Tepalų techninės specifikacijos

Tepalų techninės specifikacijos (Atsisiųsti)

Tepalų saugos duomenų lapai (Atsisiųsti)

 

Originalūs Valtra tepalai laikosi savo pažadų

Kuriant Valtra tepalus buvo plačiai analizuojamos įvairios darbinės temperatūros, o ypatingas dėmesys buvo skirtas darbui šiaurietiškomis sąlygomis. Valtra tepalai yra sukurti ir išbandyti Suomijoje bendradarbiaujant su pasaulyje pirmaujančiais priedų ir tepalų gamintojais. Valtra tepalai užtikrina pirmaujančius pramonės standartus, ypač puikiomis savybėmis pasižymi transmisinės alyvos. Puikios Valtra transmisinio tepalo savybės - tai kokybės etalonas ir kitiems tepalų gamintojams.

Išlaikykite savo darbo mašiną produktyvią ir galingą – naudokite tiktai originalius Valtra tepalus. Visada rasite puikius produktus pagal savo poreikį.

Dėl platesnės informacijos kreipkitės į savo artimiausią prekybos atstovą. 

Jūs nenuolaidžiaujate.

Mes taip pat.

 

 

 

Untitled

Geriausi Lietuvoje Facebook YouTube Agco Finance Ūkis Ūkininko patarėjas Valstietis