,

Valtra atsarginės dalys

 „Parts Books to go“ išmanioji programėlė jūsų telefone

  

Gaukite atsarginių dalių numerius savo mobiliajame įrenginyje!

“Turiu 1990-ųjų 8450 modelį, variklio kairėje pusėje esanti kvadrato formos detalė sulūžo. Ši detalė pritvirtinta 4 varžtais, maždaug 14 mm. Ar turite šią detalę?”

Dauguma atsarginių dalių pardavimo atstovų ir jų klientų yra susidūrę su situacija, kuomet reikalinga nauja traktoriaus detalė, tačiau jos numerio nėra. Be to, sudėtinga tiksliai apibūdinti, kuri detalė reikalinga, pavyzdžiui, bendraujant telefonu. Nors mūsų pardavimo atstovai turi pakankamai patirties ir geba rasti reikalingą dalį, visuomet daug paprasčiau tai atlikti turint detalės numerį.

“Parts Books to Go” programėlė yra skirta Apple ir Android programines įrangas turintiems išmaniesiems įrenginiams.  Joje pagal savo traktoriaus serijos numerį, rasite traktoriaus atsarginių dalių katalogus. Naudodamiesi atitinkamais knygų paveikslėliais, galėsite lengvai rasti jums reikalingą dalį ir jos numerį.

“Parts Books to Go” programėlę galite nemokamai atsisiųsti iš Apple ir Android programėlių parduotuvių. Ši programėlė gali veikti ir be internetinio ryšio, tačiau tam turite būti prisiregistravęs vartotojas ir atsisiuntęs dalių katalogus į savo išmanųjį telefoną ar planšetinį kompiuterį. Programėlėje galėsite pasirinkti Jums tinkamą kalbą iš ten esančių 14-os kalbų, kur galėsite rasti beveik visų Valtra traktorių atsarginių dalių katalogus.

“Reikalingą detalę galėsite rasti naudodamiesi bendrąją paieška, pagal dalių sąrašus ar tiesiog žiūrėdami nuotraukas. Atradę reikiamą nuotrauką ir palietę reikalingą dalį išmaniojo įrenginio ekrane pamatysite jos numerį. Reikalingas detales galėsite perkelti į pirkinių krepšelį, kurio turinį elektroniniu paštu galėsite nusiųsti savo Valtra atsarginių dalių atstovui. Deja, nusipirkti reikalingų detalių programėlės pagalba negalėsite.

Kaip tapti registruotu vartotoju?

Pateikite žemiau esančią informaciją savo regiono vadybininkui ir savaitės bėgyje gausite prisijungimo informaciją el. paštu.

Vardas pavardė

Adresas, miestas, pašto kodas.

El. pašto adresas

Telefono numeris

 

UAB "Rovaltra" Centrinė būstinė Vilniuje
Kalvarijų g. 125-602 LT-08221, Vilnius

Atsarginės dalys
Andrius tel. 8-645-42042

 

UAB "Rovaltra" Filialas Kaune
Verslo g. 15, Kumpių km. LT-54311, Kauno raj. 

Atsarginės dalys
Justinas tel. 8-689-00044

 

UAB "Rovaltra" filialas Panevėžyje
K. Naruševičiaus g. 2 LT-38367, Panevėžys

Atsarginės dalys
Valdas Tel. 8-667-00044

 

UAB "Rovaltra" filialas Šilutėje
Tradicijų g. 4, Traksėdžių k. LT-99105, Šilutės r.
Atsarginės dalys
Antanas tel. 8-672-20042

Geriausi Lietuvoje Facebook YouTube Agco Finance Ūkis Ūkininko patarėjas Valstietis