Dalys

Suomijos patirtis Iš Akmeningiausių suomijos laukų.

Kivi-Pekka gamoje jau yra penkios skirtingų dydžių mašinos, kad kiekvienas rastų sau tinkamą. Be kitų savybių, galima rasti skirtumų tarp dydžio ir galios. Visos mašinos yra parenkamos pagal kliento pageidavimus. Mašinos turi plačia standartinę įrangą, taippogi su priedais galite maksimaliai padidinti mašinos efektyvumą. Visose mašinose yra standartiškai sumontuotas sietas, hidraulinis pakėlimas ir dirvožemio surinkimas.

Patikimas pasirinkimas

Vienas populiariausių

Idealus sprendimas dideliems laukams

Darbinis plotis

Maksimalus efektyvumas akemenų surinkime!

Maksimalus efektyvumas ir ilgaamžiškumas vienoje vietoje. Įspūdingas visais atžvilgiais. Kivi-Pekka 7 turi platų surinkimo būgną, kuris leidžia lengvai ir efektyviai išvalyti didelius plotus. Didžiausias visoje gamoje akmeninų bunkeris padidina mašinos našumą.

Kivi-Pekka 7 ypatingas tuo, kad turi 5 m3 akmenų surinkimo bunkerį, darbinis plotis sieke net 7m ir maksimalus akmens dydis 50 cm skersmens. Kivi – Pekka 7 modelis standarte yra komplektuojamas kartu su “FLex Drum” sistema. Surinkimo būgnas praplatintas ir jame dabar yra 33 noragai. Visų dydžių noragai lanksčiai veikia visomis kryptimis, kad būtų išvengta užsikimšimo, todėl nereikia bugno reversuoti. „Flex Drum“ 13×50 noragai yra ypatingai patvarūs ir padeda prailginti priežiūros intervalus. Visi noragai yra su apsauginėmis spyruoklėmis ir pakabinami su guminiais amortizatoriais. Standartinis apvertimo aukštis yra 2,9 m.

Kivi-Pekka 3,3

Kivi-Pekka 3,3 metrų akmenų rinktuvas yra naujausias Kivi-Pekka akmenų rinktuvų šeimos papildinys. Kivi -Pekka 3,3 sukurta specialiam apdirbimui ir kraštovaizdžio formavimui. Kivi-Pekka 3.3 yra labai efektyvi mašina savo dydžio grupėje. Jis yra judrus eksploatuoti, transportuoti ir prižiūrėti.

Platus 2m pločio surinkimo bugnas bei didelio tūrio 5 m³ akmenų bunkeris

Mašina turi 2 metrų pločio kėlimo būgną, iš kurio renkami akmenys mašinos viduje. Kėlimo būgno šonuose yra sukomplektuoti su “S-Spike” noragėliais, kurie nukreipia akmenis į mašinos centrą. Kėlimo būgne naudojami tvirti Kivi-Pekka noragai, kurie suima iki 35 centimetrų skersmens akmenis. Mašinos darbinis plotis 3,3 metro. Akmeninų bunkerio talpa – 5 kubiniai metrai. Kivi – Pekka 3,3 gali surinkti 900 kilogramų akmenų per minutę.

Mašinos galios poreikis yra nedidelis. Kadangi vilkimo sijos svoris yra mažesnis nei 1000 kg, 60 arklio galių traktoriaus su vienpusio veikimo hidrauline pora pakanka traukti Kivi-Pekka 3.3. Dėl vilkimo sijos tvirtinimo mašina judriai suksis siaurose vietose. Prikabinimo sija taip pat užtikrina tikslų darbinį gylį. Apvertimo aukštis yra 210 centimetrų, todėl akmenis galima lengvai išversti į sunkvežimio priekabą. Akmenų bunkerio išvertimui reikia tik vienos hidraulinės poros. Žema ir tvirta mašinos konstrukcija užtikrina saugų išvertimą net ir ant nelygios žemės.

Kivi-Pekka 3.3 akmenų bunkeris yra tos pačios konstrukcijos ir turi dirvos konteinerį kaip ir didesnieji Kivi-Pekka modeliai. Dirvos konteineris užtikrina, kad akmenys būtų išvalomi verčiant, o atskirta žemė, atskirai nuo akmenų atsidurtu atgal lauke.

Kablio tvirtinimas

Akmenų rinktuvas standartiškai turi „Scharmuller” vilkimo kilpą. Galima montuoti rutulinę movą kaip priedą.

Išvertimo aukštis 290cm

Išvertimo aukštis yra 290 cm, todėl akmenų bunkerį ištuštinti į didesnė priekabą – paprasta. Kėlimo veiksmas atliekamas hidrauliniu cilindru, kuris vienu metu pakelia surinkimo rotorius. Mechaniniai užraktai juos pritvirtina viršutinėje padėtyje. Operatorius gali pastatyti rinktuvą į darbinę arba transportavimo padėtį iš kabinos.

KOKYBĖ IŠ SUOMIJA

PEL-tuote gamykla yra įsikūrusi uolėtuose bei Kalnuotose Rytų Suomijos regione. Šios sąlygos sukuria sudėtingą mašinų išbandymo sąlygas.

Kivi-Pekka akmens rinktuvai parduodami ir naudojami daugiau nei 50 šalių.

Akmenų rinktuvas yra pritaikytas tiksliai pagal jūsų poreikius.

Išsirinkite sau geriausius sprendimus, lygindami tokias savybes kaip darbinis plotis ir įranga.