COMPACT serija (2.7-3.3t)

MERLO Compact teleskopiniai krautuvai visame pasaulyje yra pripažinti kaip universalūs modeliai, kurie gali būti naudojami tiek žemės ūkyje (gyvulininkystėje, vaisių auginime ir miškininkystėje), tiek statybose ar kituose pramonės sektoriuose.
Kompaktiškų teleskopinių krautuvų asortimentą sudaro trys modeliai, kurie skiriasi įranga ir matmenimis.
P27.6 yra orientacinis modelis kompaktiškame segmente: 1,86 m pločio ir 1,96 m aukščio. Šis teleskopinis krautuvas siūlo neprilygstamą manevringumą ir prieinamumą, pakelia iki 2700 kg ir pasiekia 5,9 m aukštį.
TF30.9 ir TF33.7 SIMA parodoje Paryžiuje laimėjo „Metų mašinos 2015“ apdovanojimą. Šie modeliai – idealus kompromisas tarp našumo ir dydžio. Keliamoji galia padidėja iki 3300 kg, kėlimo aukštis – iki 8,6 m, išlaikant sumažintus bendrus matmenis dėl tikslinio inžinerinio tyrimo.

„VARIKLIS IR TRANSMISIJA

Hidrostatinė transmisija su nuolatine keturių ratų pavara, 75 ir 115 AG varikliai bei maksimalus 40 km/val. greitis visuose modeliuose.”

„TELESKOPINĖ STRĖLĖ

Kėlimo aukštis 6-7 ir 9 metrai su keliamąja galia nuo 2700 iki 3300 kg. Išskirtinis strėlės dizainas, užtikrinantis lengvumą, tikslumą ir tvirtumą. Hidraulinis padargo užrakinimas valdomas iš kabinos, ZM2 tipo sukabinimas.”

„TELESKOPINĖ STRĖLĖ

Kėlimo aukštis 6-7 ir 9 metrai su keliamąja galia nuo 2700 iki 3300 kg. Išskirtinis strėlės dizainas, užtikrinantis lengvumą, tikslumą ir tvirtumą. Hidraulinis padargo užrakinimas valdomas iš kabinos, ZM2 tipo sukabinimas.”

COMPACT serija

„DARBO VIETA

Kabinos ekranas, skirtas peržiūrėti pagrindinius darbo parametrus. Ergonomiška vairasvirtė hidraulikos valdymui su atbulinės eigos jungikliu (TF30.9 ir TF33.7 modeliuose).”

„HIDRAULINĖ SISTEMA

Fiksuoto darbinio tūrio arba kintamos apkrovos hidraulinis siurblys (LS) su srauto paskirstymo skirstytuvu – pagal pasirinkimą.”

„VAIRAVIMO REŽIMAI

Trys vairavimo režimai:

  • Priekinių ratų vairavimas
  • Keturių ratų vairavimas
  • „Krabo“ funkcija”

KABINA

COMPACT serija

Kabina yra naujo dizaino, kuris didina funkcionalumą ir komfortą. Informacija vairuotojui ir skirtingų sistemų bei prietaisų valdikliai yra suskirstyti į funkcines grupes, siekiant maksimaliai padidinti ergonomiką. Atbulinės eigos perjungimas prie vairo – intuityvu ir lengvai pasiekiama, padidina saugumą ir manevringumą, neatitraukiant rankų nuo vairo. TF30.9 ir TF33.7 modeliai turi antrą atbulinės eigos perjungimo jungiklį vairasvirtėje, taip padidinant darbo efektyvumą.

„Eco Power Drive“

Patentuota „Merlo EPD“ sistema apima tris naudojimo būdus skirtingiems eksploatavimo poreikiams:

  • „Eko“ režimas optimizuoja našumą pagal poreikį ir gali būti naudojamas lengvoms operacijoms;
  • „Greičio kontrolės“ režimas yra esminis transporto ir vilkimo sąlygoms, leidžia nustatyti ir palaikyti pastovų važiavimo greitį, neatsižvelgiant į eksploatavimo sąlygų kitimą;
  • „Sunki apkrova“ – režimas, leidžiantis išnaudoti visas mašinos galimybes ir kuri bus eksploatuojama pačioje sudėtingiausioje aplinkoje. Ypač naudinga tiems, kurie atlieka sunkius darbus.

Galiausiai „Merlo EPD“ apima ir variklio apsisukimų kontrolę proporcingai vairasvirtės naudojimui (kuo didesnis vairasvirtės polinkis, tuo didesni variklio apsisukimai). Šis funkcionalumas optimizuoja mašiną medžiagų krovos darbams.

SUMAŽINTOS SĄNAUDOS

Merlo EPD technologija

COMPACT serija

Mišrus darbo režimas – (l/val.)

A – tradicinė technologija

B – Merlo EPD technologija

COMPACT serija

MERLO PRIEDAI

Priedai, suprojektuoti ir pagaminti MERLO gamyklos, yra puikios darbo priemonės dirbant su šiais teleskopinis krautuvais. Jie yra suprojektuoti mūsų technikų, kurie turi ilgametę patirtį, sugeba įvertinti klientų poreikius ir sukurti sprendimus, galinčius pagerinti darbo našumą skirtingose situacijose. Priedai su atitinkamais matmenimis ir charakteristikomis taip pat buvo sukurti kompaktiškų teleskopinių krautuvų asortimentui. Visame „Compact“ ir „Medium“ serijų asortimente yra naudojamas „ZM2“ padargo sukabinimo tipas, leidžiantis padargais dalintis keliems modeliams.
Išskirtinė ir patentuota priedų atpažinimo bei hidraulinė priedų fiksavimo sistemos leidžia greitai keisti padargus bei automatiškai parinkti nustatymų konfigūraciją pagal padargui numatytus veikimo parametrus – visa tai tam, kad būtų užtikrintas saugumas ir darbo našumas.

COMPACT serija

Modelis P27.6Top TF30.9-115 TF33.7-115
Mašinos svoris (kg) 4850 7200 6700
Maksimalus keliamas svoris (kg) 2700 3000 3300
Kėlimo aukštis (m) 5,9 8,6 6,6
Maksimalus siekis (m) 3,3 5,7 6,6
Keliamas svoris maksimaliame aukštyje (kg) 1800 1200 2600
Keliamas svoris maksimaliame siekyje (kg) 1000 650 1350
Kabinos tipas premium
Varomoji jėga
Variklis KOHLER
KDI2504TCR
DEUTZ TCD3.6
Darbinis tūris / cilindrų skaičius 2500 / 4 3600 / 4
Emisija Stage V
DOC + DPF
Stage V
SCR + DPF + DOC
Reversuojamas ventiliatorius ne taip
Maksimali galia (kW/AG) 55,4 / 75,1 85/115
Maksimalus greitis 40 km/val.
Transmisijos tipas hidrostatinė, 4WD
Automatinis stovėjimo stabdis taip
Hidraulinė sistema
Hidraulinis siurblys Apkrovai jautrus (LS)
Srautas ir maksimalus slėgis (l/min.-bar) 95/210 125/210
Hidro pora strėlės priekyje yra
Vairalazdė elektrinė
Reversavimo perjungimas integruotas vairalazdėje
Hidraulinis strėlės padargų užraktas yra
Galinė hidraulinė pora pasirinktinai
Atsiųsti brošiūrą