Durpių akėčios.

Durpių akėčios.

Suokone Oy 50 metų specialusis leidimas / MERIPEAT
Funkcionali ir patikima technika visiems durpių gamybos etapams.
Sukurti ir pagaminti Suomijoje, MeriPeat gaminiai laikui bėgant buvo tobulinami pagal klientų pageidavimus, siekiant pasiūlyti jiems patvarią ir efektyvią durpių gamybos mašiną. Ypatingas dėmesys kuriant techniką buvo skirtas atšiaurioms darbo sąlygoms, būdingoms durpių gavybos pramonei, taip pat trumpam, bet intensyviam laikotarpiui, kai mašinos veiks visą parą beveik visuose žemynuose. Durpynų valymo mašinas kuria ir gamina Suomijos įmonė Suokone. Jie idealiai tinka tiek valant naujus durpynus, tiek prižiūrėti senus. Ta pati technika taip pat gali būti naudojama naujai žemės ūkio naudmenų gamybai.

Durpių akėčios.

Šaukštinės akėčios vieno ir kelių derliaus nuėmimo būdų naudojimui.
MPH-18 MH šaukšto tipo akėčios traukiamos už traktoriaus ir tinka tiek vienkartiniam, tiek kelių derliaus nuėmimo būdų naudojimui. Plieninės šaukšto tipo akėčios yra mechaniškai itin patvarios ir atsparios dilimui. Lengva konstrukcija ir didelės padangos užtikrina stabilų transportavimą net ir ant minkšto paviršiaus.

Durpių akėčios.

Grąžulas gali būti nustatytas į dvi skirtingas darbo padėtis. Daugkartiniam derliaus nuėmimui grąžulas naudojamas šoninėje padėtyje, todėl traktorius gali važiuoti kartu su padargu. Taip pat daugkartinio derliaus nuėmimo metu centriniame elemente esantys šaukštai gali būti pakelti.

Daugiau informacijos – https://www.meripeat.com/en/products/milled-peat-production