Durpių grėbtuvai

Durpių grėbtuvai

Suokone Oy 50 metų specialusis leidimas / MERIPEAT
Funkcionali ir patikima technika visiems durpių gamybos etapams.
Sukurti ir pagaminti Suomijoje, MeriPeat gaminiai laikui bėgant buvo tobulinami pagal klientų pageidavimus, siekiant pasiūlyti jiems patvarią ir efektyvią durpių gamybos mašiną. Ypatingas dėmesys kuriant techniką buvo skirtas atšiaurioms darbo sąlygoms, būdingoms durpių gavybos pramonei, taip pat trumpam, bet intensyviam laikotarpiui, kai mašinos veiks visą parą beveik visuose žemynuose. Durpynų valymo mašinas kuria ir gamina Suomijos įmonė Suokone. Jie idealiai tinka tiek valant naujus durpynus, tiek prižiūrėti senus. Ta pati technika taip pat gali būti naudojama naujai žemės ūkio naudmenų gamybai.

Durpių grėbtuvai

V tipo frezuotų durpių grėbtuvas, skirtos frezuotų durpių surinkimui į juostas arba tiesiai į priekabą/rinktuvą.
MPR-V6,
V tipo frezuotų durpių grėbtuvas turi plastikinius šepečius, užtikrinančius efektyvų ir tikslų pradalingą. Plastikiniai šepečio elementai užtikrina tikslius pradalges išilgai gamybos juostų ir sumažina gaisro riziką. V formos frezuotų durpių grėbtuvas idealiai tinka naudoti su priekabomis/rinktuvais. Raideris gali būti tvirtinamas arba prie traktoriaus priekinės pakabos, arba su rankovių tvirtinimo komplektu.

Durpių grėbtuvai

 

Grėbtuvas KA-4.0 T durpių sijojimui ir ekstruduoto surinkimo juostos formavimui.

Durpių grėbtuvas

Atskiri surinkimo elementai, valdomi vamzdiniu konvejeriu, efektyviai sijoja visas su velėninėmis durpėmis susimaišiusias priemaišas, su velėninėmis durpėmis elgiantis atsargiai.
Padargą galima pritvirtinti prie priekinės arba galinės traktoriaus 3 taškų jungties. Padargas turi hidraulinę transmisiją. Hidraulinis siurblys maitinamas traktoriaus GTV.

Durpių grėbtuvas

 

MPR-9.0 durpių grėbtuvas turi plastikinius šepečius efektyviam ir tiksliam pradalavimui. Plastikiniai šepečio elementai užtikrina tikslias pradalges išilgai gamybos juostų ir sumažina gaisro riziką. Frezuotų durpių grėbtuvas gali būti naudojamas kartu su gamybine freza.

Durpių grėbtuvas

Durpių grėbtuvas

Daugiau informacijos – https://www.meripeat.com/en/products/sod-peat-production