Durpių krautuvai

Durpių krautuvai

Suokone Oy 50 metų specialusis leidimas / MERIPEAT
Funkcionali ir patikima technika visiems durpių gamybos etapams.
Sukurti ir pagaminti Suomijoje, MeriPeat gaminiai laikui bėgant buvo tobulinami pagal klientų pageidavimus, siekiant pasiūlyti jiems patvarią ir efektyvią durpių gamybos mašiną. Ypatingas dėmesys kuriant techniką buvo skirtas atšiaurioms darbo sąlygoms, būdingoms durpių gavybos pramonei, taip pat trumpam, bet intensyviam laikotarpiui, kai mašinos veiks visą parą beveik visuose žemynuose. Durpynų valymo mašinas kuria ir gamina Suomijos įmonė Suokone. Jie idealiai tinka tiek valant naujus durpynus, tiek prižiūrėti senus. Ta pati technika taip pat gali būti naudojama naujai žemės ūkio naudmenų gamybai.

Durpių krautuvai

Durpių krautuvai HK-16.5 su juostiniais konvejeriais efektyviam frezuotų durpių pakrovimui.
Mūsų kompaktiški, bet efektyvūs durpių krautuvai gali krauti kelių pradalgių derlių. Turi dideles gumines padangas, kurios kartu su lengva, bet tvirta konstrukcija užtikrina stabilų transportavimą net ant minkšto paviršiaus. Dėl plataus tiektuvo ir galingo juostinio konvejerio krautuvas tinkamas 5–7 derliaus pradalgiams. Pasirinktinai galima įsigyti transportavimo keliais komplektą, kuris leidžia lengvai transportuoti krautuvą tarp gamybos zonų.

Durpių krautuvai

Ekstruduotų durpių krautuvas KHT-2.0, švarių velėninių durpių krovimui, velkamas už traktoriaus. Paėmimo konvejerio elementai gali būti pavaizduoti vamzdiniu konvejeriu arba diskais.

Durpių krautuvas

  • Paėmimo juosta pakelia velėnines durpes ant sijojamojo vamzdinio konvejerio, kuris jas perkelia į skersinį konvejerį ir galiausiai juostiniu konvejeriu į priekabą.
  • Vamzdinis konvejeris efektyviai sijoja visas su velėninėmis durpėmis sumaišytas priemaišas, su velėninėmis durpėmis elgdamasis atsargiai.
  • Sijono skersinio konvejerio sukimasis gali būti pakeistas, todėl krautuvas gali būti naudojamas ir nedideliam pradalgiui.
  • Hidrauliškai valdomas grąžulas gali būti pastumtas į šoną beveik 600 mm, o tai žymiai palengvina sukimąsi juostos gale.
  • Transmisija turi mechaninę T formos pavarą ir kardaninius velenus, todėl ji itin patvari, patikima ir lengvai prižiūrima.
  • Atraminiai būgnai padeda palaikyti padargą lygindami paviršių.

Durpių krautuvas

Daugiau informacijos – https://www.meripeat.com/en/products/sod-peat-production