Durpynų frezos

Durpynų frezos

Suokone Oy 50 metų specialusis leidimas / MERIPEAT
Funkcionali ir patikima technika visiems durpių gamybos etapams.
Sukurti ir pagaminti Suomijoje, MeriPeat gaminiai laikui bėgant buvo tobulinami pagal klientų pageidavimus, siekiant pasiūlyti jiems patvarią ir efektyvią durpių gamybos mašiną. Ypatingas dėmesys kuriant techniką buvo skirtas atšiaurioms darbo sąlygoms, būdingoms durpių gavybos pramonei, taip pat trumpam, bet intensyviam laikotarpiui, kai mašinos veiks visą parą beveik visuose žemynuose. Durpynų valymo mašinas kuria ir gamina Suomijos įmonė Suokone. Jie idealiai tinka tiek valant naujus durpynus, tiek prižiūrėti senus. Ta pati technika taip pat gali būti naudojama naujai žemės ūkio naudmenų gamybai.

Durpynų technika

MJK / MJHP frezos skirtos naujų durpių gavybos plotų valymui ir esamų juostų kasmetinei priežiūrai. Rotoriuje yra peilių pjaustytuvai, kurie efektyviai pjauna visus durpyne esančius medžius ar kelmus. Frezos  taip pat puikiai tinka durpynus paversti ūkine žeme.

 • Durpynų technikaFunkcijos:

  • Hidraulinis galinis volas važiuojant į priekį suspaudžia frezuotas durpes. Važiuojant atbuline eiga, juo galima nuversti ir prispausti prie žemės medžius ir krūmus. Galinis volas taip pat palaiko mašiną, sumažindamas traktoriaus ir padargo derinio paviršiaus slėgį.
  • Apsauginė sankaba POC-3000 veiksmingai apsaugo transmisiją nuo pernelyg didelių apkrovų, kurios dažnai gali atsirasti, pavyzdžiui, susidūrus su akmenimis.

Gamybos freza PM, trijų elementų konstrukcija padeda išlaikyti laukus lygius per visą gamybos laikotarpį. Dėl šios konstrukcijos taip pat nereikia atskirų guolių tarp elementų. Transmisija yra mechaninė, o viduriniame elemente yra transmisijos kiekviename gale. Tai gali būti grandininės transmisijos arba pavarų dėžės, leidžiančios naudoti galingus traktorius net ir ekstremaliomis sąlygomis. Pjaustyklės buvo pagamintos iš aukščiausios kokybės dilimui atsparaus plieno. Gamybos frezos tvirtinamos prie traktoriaus 3 taškų jungties (kraižerio modelis) arba vilkimo vilkimo kabliu.

Durpių grėbtuvai

 • Funkcijos:
  • POC slėgio valdoma apsauginė sankaba arba FT-44 apsauginė sankaba
  • Grandininė transmisija arba pavarų dėžė
  • Priedai 3 taškų jungtims arba vilkimo kabliui

Durpynų frezos

PRF-240 buvo skirtas durpių juostų formavimui gamybos metu. Juo galima išlyginti iškilusias griovių sienas ir tolygiai paskleisti durpių perteklių per visą juostos plotį. Durpių perteklius gali būti surenkamas į durpių juostas normalios frezuotų durpių gamybos metu. Profiliuotojo frezos naudojimas 2–3 kartus per sezoną padeda išlaikyti optimalią gamybos juostų būklę be jokių papildomų veiksmų.

Durpynų frezos

 

Profiliuotojai gali būti komplektuojami su kelių transportavimo rinkiniu, kuris palengvina perkėlimą iš vienos darbo vietos į kitą net naudojant lengvąjį automobilį.

Daugiau informacijos – https://www.meripeat.com/en/products/bog-clearing