Vandens kanalų kasamoji

Vandens kanalų kasamoji

Suokone Oy 50 metų specialusis leidimas / MERIPEAT
Funkcionali ir patikima technika visiems durpių gamybos etapams.
Sukurti ir pagaminti Suomijoje, MeriPeat gaminiai laikui bėgant buvo tobulinami pagal klientų pageidavimus, siekiant pasiūlyti jiems patvarią ir efektyvią durpių gamybos mašiną. Ypatingas dėmesys kuriant techniką buvo skirtas atšiaurioms darbo sąlygoms, būdingoms durpių gavybos pramonei, taip pat trumpam, bet intensyviam laikotarpiui, kai mašinos veiks visą parą beveik visuose žemynuose. Durpynų valymo mašinas kuria ir gamina Suomijos įmonė Suokone. Jie idealiai tinka tiek valant naujus durpynus, tiek prižiūrėti senus. Ta pati technika taip pat gali būti naudojama naujai žemės ūkio naudmenų gamybai.

Durpynų technika

Sraigtinės kanalų kasamosios yra puikus įrankis vandens kanalams sukurti durpyne, bet kokiomis sąlygomis. Sraigtas efektyviai pjauna bet kokias pelkėje/durpyne esančias šaknis ar kelmus, o kanalus galima iškasti net esant įšalui. Norint sukurti švarų vandens kanalą didžiausiame gylyje, reikalingas vienas „praėjimas”. Durpės mėtomos dideliu atstumu į kiekvieną griovio pusę ir tolygiai paskirstomos per juostą.

Durpynų technika

  • Funkcijos:

    • Hidraulinės galinės plokštės neleidžia durpėms kristi atgal į kanalą, ypač valant senus kanalus. Durpės mėtomos ilgą atstumą iš abiejų kanalo pusių ir tolygiai paskirstomos per juostą, o galinės plokštės taip pat išlygina kanalo šonus. Plokštės taip pat palaiko padargą, kai prispaudžiamas prie šonų.
    • Karbido pjaustytuvai leidžia iškasti net esant žemės įšalui. Pjovikliai taip pat palengvina kasimą tose vietose, kur yra daug medžių ir krūmų, taip pat apsaugo sraigtą nuo akmenų.
    • Apsauginė sankaba POC-3000 veiksmingai apsaugo transmisiją nuo pernelyg didelių apkrovų, kurios dažnai gali atsirasti kasimo metu.

Daugiau informacijos – https://www.meripeat.com/en/products/bog-clearing