Durpynų sraigtinai skutikai

Durpynų sraigtinai skutikai

Suokone Oy 50 metų specialusis leidimas / MERIPEAT
Funkcionali ir patikima technika visiems durpių gamybos etapams.
Sukurti ir pagaminti Suomijoje, MeriPeat gaminiai laikui bėgant buvo tobulinami pagal klientų pageidavimus, siekiant pasiūlyti jiems patvarią ir efektyvią durpių gamybos mašiną. Ypatingas dėmesys kuriant techniką buvo skirtas atšiaurioms darbo sąlygoms, būdingoms durpių gavybos pramonei, taip pat trumpam, bet intensyviam laikotarpiui, kai mašinos veiks visą parą beveik visuose žemynuose. Durpynų valymo mašinas kuria ir gamina Suomijos įmonė Suokone. Jie idealiai tinka tiek valant naujus durpynus, tiek prižiūrėti senus. Ta pati technika taip pat gali būti naudojama naujai žemės ūkio naudmenų gamybai.

Durpynų lygintuvas.

Sraigtiniai skutikai durpių juostoms formuoti ir durpėms prie kanalų lyginti.

RT-400 MG

Durpynų lygintuvas.

RT-600 TT – velkamasis sraigtinis skutikas, traukiamas už traktoriaus. Sraigtiniai skutikai skirti durpynų valymui ir esamų durpių gamybos juostų priežiūrai. Be to, RT-600 TT gali būti naudojamas naujos žemės ūkio paskirties žemės valymui. Sraigtinis skutikas gali būti aprūpintas specialiu sunkiasvoriu sraigtu, kad būtų galima susidoroti su daug mineralinių dirvožemių.

Durpynų lygintuvas.

  • Funkcijos:
    • Hidrauliniai dvigubi vežimėliai palaiko padargo svorį ir valdo norimą kampą bei profilį. Didelio skersmens vežimėliai tolygiai paskirsto padargo svorį ir sukuria visiškai lygų paviršių.
    • Apsauginė sankaba POC-3000 veiksmingai apsaugo transmisiją nuo per didelių apkrovų, kurios gali atsirasti, pavyzdžiui, susidūrus su akmenimis.
    • Sraigtiniai skutikai gali būti komplektuojami su transportavimo keliu komplektu, kurį lengva pritvirtinti ir nuimti. Tada sraigtinį skutiką galima gabenti išilgai už traktoriaus, todėl jį lengva perkelti iš vienos darbo vietos į kitą.

Daugiau informacijos – https://www.meripeat.com/en/products/bog-clearing