Durpių vartytuvas

Durpių vartytuvas

Suokone Oy 50 metų specialusis leidimas / MERIPEAT
Funkcionali ir patikima technika visiems durpių gamybos etapams.
Sukurti ir pagaminti Suomijoje, MeriPeat gaminiai laikui bėgant buvo tobulinami pagal klientų pageidavimus, siekiant pasiūlyti jiems patvarią ir efektyvią durpių gamybos mašiną. Ypatingas dėmesys kuriant techniką buvo skirtas atšiaurioms darbo sąlygoms, būdingoms durpių gavybos pramonei, taip pat trumpam, bet intensyviam laikotarpiui, kai mašinos veiks visą parą beveik visuose žemynuose. Durpynų valymo mašinas kuria ir gamina Suomijos įmonė Suokone. Jie idealiai tinka tiek valant naujus durpynus, tiek prižiūrėti senus. Ta pati technika taip pat gali būti naudojama naujai žemės ūkio naudmenų gamybai.

Durpynų vartytuvai

Vartytuvas KNH-18 velėninėms durpėms apversti.
Vartytuvas MeriPeat yra tylus, bet itin efektyvus. Jo spygliai yra sujungti grandinėmis, kurios slysta po velėninėmis durpėmis. Lyginant su tradiciniais vartytuvais, vartytuvas MeriPeat velėnines durpes išdžiovina daug greičiau, nes apvertus velėninės durpės pakyla nuo juostos paviršiaus.

Durpynų vartytuvai

Vartytuvas gali būti perjungiamas į transportavimo režimą hidrauliniu būdu, tiesiai iš kabinos, o tai leidžia lengvai perkelti tarp gamybinių plotų ir durpynų.

Daugiau informacijos – https://www.meripeat.com/en/products/sod-peat-production