Dvigubos šienapjovės traktoriaus gale

Dvigubos šienapjovės traktoriaus gale

Plati ELHO Arrow NM šienapjovė, gali vienu metu dirbti didelį plotą, vienu metu užtikrinant važiavimo komfortą ir gerą pašaro kokybę

Geriausias derinys – ši šienapjovė su ELHO Arrow 3200 priekine šienapjove. Operatorius sutelkia dėmesį tik i važiavimą, o ne į svirčių ir mygtukų reguliavimą.

Paprastai valdomą ELHO Opus sistemą galima pritaikyti kiekvieno skoniui. Pavyzdžiui, važiuojant vingiuotais laukais, Opus valdymo pultas kartu su GPS sistema, garantuoja, kad šienapjovė prisitaikys prie vingio ir napaliks nenupjauto ploto. Lauko gale priekinė šienapjovė pakeliama arba nuleidžiama vieno mygtuku paspaudimu, o GPS sistema užtikrina, kad galinė šienapjovė būtų pakeliama arba nuleidžiama prie to paties taško.
Arrow NM 10500 Delta turi automatinę Auto Balance amortizacijos sistemą, kuri prisitaiko automatiškai prie lauko sąlygų. Šis modelis taip pat turi Hydro Active apsaugos sistemą – sutikus kliūtį mašina pasistumia atgal ir pasikelia į viršų. Praėjus kliūtį, mašina grįžta į pradinę poziciją.
Opus sistema irgi prižiūri kritinių komponentų temperatūrą. Jei temperatūra per aukšta, apie tai sistema praneša garsiniu signal. Su ELHO Opus valdymo bloku galima valdyti visas funkcijas iš traktoriaus vidaus. Sistema pasirūpina visu darbu, išskyrus vairavimą.
Dirbantiems su sutartimi ir dideliuose ūkiuose, kur reikia daug galios – ELHO Arrow NM 10500 Delta geriausiais pasirinkimas. Pasirinkę šį modelį nepasigailėsite!
SideFlow transporteris padeda sujungti kelias pradalges į vieną. Galite pamatyti vaizdo įrašą puslapyje www.elho.fi. SideFlow leidžia reguliuoti pradalgės plotį, turi automatinę apsaugą nuo perkrovos ir gali paskleisti pašarą. SideFlow funkcija suteikia platų spektrą dirbant su šienapjovėmis, o tai ypač svarbu dirbant pagal sutartį.

ELHO Arrow pranašumai:

  • Labai didelis darbinis plotis su galimybę jį reguliuoti 1,1 m diapazone
  • Auto Balance automatinė amortizacijos sistema
  • Hydro Active apsaugos sistema
  • Automatinė vingių kompensacija, valdoma GPS sistemos
  • Galulaukių automatika, valdoma GPS sistemos
  • Priežiūros kontrolė
  • Plaušintuvas su plieniniais pirštais, reguliuojama pjaunamąja
Modeliai ARROW NM 9000 DELTA
ARROW NM 9000 DELTA SIDEFLOW
ARROW NM 10500 DELTA ARROW NM 10500 DELTA SIDEFLOW
Darbinis plotis, m 9,0  9,4-10,5
Reikalingas priekinės šienapjovės plotis, m 3,2
Reikalinga traktoriaus galia min./maks.,*, kW
150 – 180*** 160-200***  180-240***  190-260***
Diskų skaičius, vnt.
16  18
Reikalingi GTV sūkiai, aps./min. 1000
Svoris, kg 2500 3000  2900  3400
Pradalgės plotis,m 2×1,3-2,1** 2×2,5**  2×1,3-1,7 2×2,2**
Sraigtinis išpūtimas į šoną yra yra

*Traktoriaus galia nustatoma atsižvelgiant pagal darbo sąlygas
**Be priekinės šienapjovės
***Su priekine šienapjove

Atsiųsti brošiūrą