Elho SCORPIO

Elho SCORPIO

ELHO Scorpio 550 suprojektuotas ir pagamintas Suomijos vakarinėje pakrantėje.

Prieš kelis tūkstančius metų ištirpęs ledynas žemės paviršiuje paliko daugybę įvairaus dydžio akmenų ir uolienų. Mūsų protėviai amžius kovojo su akmenimis, ir mes vis dar kovojame! Taigi Suomijoje žemdirbiai žino, kas yra akmenys. Jie kiekvienais metais laukuose sukelia pridaro papildomų išlaidų, kai dėl jų sugenda derliaus nuėmimo ir kita technika. Tai kainuoja daug darbo valandų. Derliaus nuėmimas gali būti atidėtas iki savaitės ar ilgiau, priklausomai nuo to, kas padarge sugedo.

Norėdami padėti, ELHO sukonstravo hidraulinį akmenų rinktuvą Scorpio 550.

Mašinos veikimo principas
Rotoriai iš abiejų mašinos pusių yra pritvirtinti tam tikru kampu ir sukasi kryptimi, priešinga mašinos važiavimo krypčiai – akmenys palaipsniui permetami į mašinos tiekimo būgno veikimo zoną, kur būgno dantys griebia juos ir per sietą nustumia į surinkimo bunkerį. Didžioji žemių nuo akmenų dalis išbyra per tiekimo būgno sietą, o likusi – per bunkerio galinės sienos sietą. Surinkimo bunkeryje susikraunama nuo 1,5 iki 2 m³ akmenų priklausomai nuo jų dydžio ir atitinkamai nuo jų byrėjimo kampo ir vietovės nelygumų. Užpildžius savivartį bunkerį, jo turinys išpilamas į transporto priemonę, kurios bortų aukštis ne didesnis nei 2,7 m arba tiesiog ant žemės į krūvas.

Modelis: Scorpio 550
Svoris, kg 6400
Darbinis plotis, m 5,5
Akmenų dydis, mm 40 (25)÷ 400
Reikiamas tepalo srautas mašinos darbui, l/min. 80-85 (rekomenduojamas traktoriaus hidrosiurblys nuo 110 l/min., arba papildomai galima užsakyti hidraulinį įrenginį sukamą traktoriaus GTV)
Talpa, m³: 1,5 ÷ 2
Padangų dydis: 560/60R22.5
Reikiama traktoriaus galia, AG Nuo 100
Darbinis greitis, km/val. 1 ÷ 7
Tiekimo būgno plotis, m 1,19
Tiekimo būgno dantys 16 vnt. plienas „Hardox”*, sujungimas su būgnu standus su elastiniais gumos elementais