eWORKER serija

MERLO pristato – „Nulinė karta“

„Nulinė karta“ yra labai inovatyvi mašinų serija kurios tikslas – pakeisti teleskopinio krautuvo principą. Po daug metų trukusių alternatyvų tyrimų su vidaus degimo variklių modeliais ir po pirmojo pasaulyje hibridinio teleskopinio krautuvo sukūrimo 2013 m. MERLO žengia dar vieną žingsnį į priekį.

eWORKER serija

e-Worker – tai pirmoji visiškai elektrinė mašina.

Karta, kuriai lemta tapti visa vis ekologiškesnių ir technologiškesnių gaminių šeima.
Naujosios serijos tikslas – sumažinti poveikį aplinkai ir padidinti vairavimo komfortą, manevringumą ir našumą. Produktų kūrimas pareikalavo didelių MERLO grupės investicijų. Naujos mašinos bus gaminamos MERLO gamykloje, nes buvo sukurta gamybos sistema, leidžianti integruoti naujos kartos mašiną į esamą gamybos technologiją, optimizuojant kaštus ir didinat gamybos našumą.
Su „Nuline karta“ savo ilgoje inovacijų istorijoje MERLO grupė yra pasirengusi rašyti naują skyrių, kuris kyla iš noro skatinti tvaresnį, ekologiškesnį ir į ateitį orientuotą darbo būdą.

eWORKER serija

e-Worker modeliai

Naujas požiūris į medžiagų perkėlimą.

Asortimentą sudaro du modeliai:

  • e-Worker 25.5-60 skirtas statybos, nuomos ir pramonės sektoriams;
  • e-Worker 25.5-90 skirtas žemės ūkio ir gyvulininkystės sektoriams.

eWORKER serija

2WD

2WD modeliuose sumontuoti du elektros varikliai, tiesiai ant priekinių ratų reduktorių, užtikrinantys priekinį sukibimą ir sumažinantys perkėlimui reikalingą galią. 

  • Maksimali galia 44 kW – 60 AG
  • Maksimalus greitis 25 km/val.

Šis sprendimas užtikrina maksimalų mašinos autonomiškumą, galinė ašis gali laisvai svyruoti iki 7 laipsnių, o didžiausia krautuvo traukos jėga yra 2000 kg.

4WD

Be dviejų priekinių variklių, 4WD modeliuose yra papildomas variklis, skirtas galinės ašies varymui. Tai leidžia nukreipti visų ratų varomąją jėgą į žemę ir užtikrinti sukibimą bet kokiomis aplinkybėmis, net ir bekelės sąlygomis.

  • Maksimali galia 66 kW – 90 AG
  • Maksimalus greitis 25 km/val.

4WD modeliai buvo sukurti taip, kad būtų užtikrintas maksimalus transmisijos našumas, kalbant apie sukibimą bekelėje, galinė ašis gali laisvai svyruoti iki 7 laipsnių, o didžiausia krautuvo traukos jėga yra 3000 kg.

Transmisijos valdymas

Transmisija turi tris naudojimo režimus, priklausomai nuo klientų poreikių:

eWORKER serija

ECO: maksimalus taupymas, maksimalus pasiekiamas greitis 19 km/val.

NORMAL: normalios naudojimo sąlygos, didžiausias pasiekiamas greitis 22 km/val.

GALIA: maksimaliam našumui ir galiai, maksimaliai pasiekiamam greičiui 25 km/val.

Baterijos

Akumuliatoriaus talpa yra tokia, kad mašina būtų autonomiška maždaug 8 valandoms darbo, o įkrovimo laikas – nuo 8 iki 9 valandų. Tai leidžia e-Worker dirbti be pertraukų viso darbo ciklo metu, užtikrinant didelį našumą ir efektyvumą.

eWORKER serija

Klientams, kuriems reikia dirbti be pertraukų, e-Worker sukurtas taip, kad būtų galima pakeisti bateriją ir nereikėtų laukti įkrovimo. Patogi greito atleidimo sistema leidžia išimti išsikrovusią bateriją ir ją pakeisti per kiek daugiau nei 5 minutes.

MERLO PRIEDAI

Priedai, suprojektuoti ir pagaminti MERLO gamyklos, yra puikios darbo priemonės dirbant su šiais teleskopinis krautuvais. Jie yra suprojektuoti mūsų technikų, kurie turi ilgametę patirtį, sugeba įvertinti klientų poreikius ir sukurti sprendimus, galinčius pagerinti darbo našumą skirtingose situacijose.
Išskirtinė ir patentuota priedų atpažinimo bei hidraulinė priedų fiksavimo sistemos leidžia greitai keisti padargus bei automatiškai parinkti nustatymų konfigūraciją pagal padargui numatytus veikimo parametrus – visa tai tam, kad būtų užtikrintas saugumas ir darbo našumas.
eWORKER serija

Techninės charakteristikos

EW25.5-60 EW25.5-90
Mašinos svoris (kg) 4950 5150
Maksimalus keliamas svoris (kg) 2500
Kėlimo aukštis (m) 4,8
Maksimalus siekis (m) 2,6
Keliamas svoris maksimaliame aukštyje (kg) 1500
Keliamas svoris maksimaliame siekyje (kg) 900
Baterijos tipas ir įtampa Švino rūgšties – 48V
Baterijos talpa 960 Ah
Emisija 0
Maksimali galia (kW/AG) 44/60 66/90
Maksimalus greitis 25 km/val.
Transmisijos tipas 2WD 4 WD
Darbo laikas 8 val.
Įkrovimo laikas 9 val.
Įkrovimo įtampa 220V/440V
Hidraulinė sistema
Hidraulinis siurblys apkrovai jautrus (LS)
Srautas ir maksimalus slėgis (l/min.-bar) 42/210
Hidraulinė pora strėlės priekyje yra
Galinė hidraulinė pora pasirinktinai
Atsiųsti brošiūrą