Heavy DUTY serija (4.5-12t)

MERLO DIDELIO GALINGUMO TELESKOPONINIAI KRAUTUVAI

Technologijos ir produktyvumas visiems
Didelio galingumo teleskopinių krautuvų asortimentas buvo sukurtas taip, kad atitiktų visų tų, kurie turi atlikti sudėtingus darbus ir visiškai saugiai perkelti sunkius krovinius, poreikius. Naudojant daugybę MERLO sukurtų ir patentuotų technologijų, šie krautuvai pasižymi puikiomis teleskopinėmis savybėmis, neribojant darbo greičio, manevringumo ir naudojimo paprastumo, būdingo „Turbofarmer“ ir „Panoramic“ gaminiams. Šios savybės užtikrina, kad didelio galingumo modeliai per trumpą laiką gali apdoroti didelius medžiagų kiekius, o tai užtikrina optimalų atsaką logistikos, medžiagų tvarkymo ir sandėliavimo srityse. Dėl to didelio galingumo teleskopiniai krautuvai naudojami įvairiuose sektoriuose – nuo pramonės iki kasybos, nuo žemių pervežimo iki žemės ūkio, nuo statybų iki atliekų tvarkymo. Didelio galingumo teleskopinių krautuvų asortimentą sudaro keturios modelių šeimos su keliomis versijomis – tai klientams leidžia pasirinkti tinkamiausią variantą.

Pagrindinės savybės:

 • Galingumas nuo 115 iki 170 AG
 • Keliamoji galia iki 12000 kg
 • Kėlimo aukštis iki 18 m
 • MERLO sąsaja, skirta naudoti su daugiau nei 40 priedų

Heavy DUTY serija

VARIKLIS IR TRANSMISIJA

Hidrostatinė transmisija su nuolatine keturių ratų pavara, 115 – 170 AG varikliai bei maksimalus 40 km/val. greitis visuose modeliuose.”

TELESKOPINĖ STRĖLĖ

Kėlimo aukštis nuo 8 iki 18 metrų su keliamąja galia nuo 4500 iki 12000 kg. Išskirtinis strėlės dizainas, užtikrinantis lengvumą, tikslumą ir tvirtumą. Hidraulinis padargo užrakinimas valdomas iš kabinos, ZM3 tipo sukabinimas.”

KABINA

Sertifikuota II lygio FOPS ir ROPS, sukurta išlaikyti maksimalų ergonomikos lygį ir užtikrinti aukštą operatoriaus apsaugą. Kabina yra net 1010 mm pločio, o didelis stiklų paviršius užtikrina neprilygstamą komfortą ir didelį matomumą.”

DARBO VIETA

Kabinos ekranas, skirtas peržiūrėti pagrindinius darbo parametrus. Ergonomiška vairasvirtė hidraulikos valdymui su atbulinės eigos jungikliu.”

HIDRAULINĖ SISTEMA

Didelio našumo kintamos apkrovos hidraulinis siurblys (LS) su srauto paskirstymo skirstytuvu, užtikrina maksimalų našumą, ir efektyvumą.

STRĖLĖS POSLINKIO SISTEMA

Leidžia atlikti krovinio padėties koregavimą nejudinant mašinos, ir nekeičiant masės centro. Unikalus spendimas rinkoje.

KABINA, KOMFORTAS ir SAUGUMAS

Heavy DUTY serija

Dėl intensyvių inovatyviausių techninių sprendimų ir medžiagų tyrimų buvo pasirūpinta akustiniu ir šiluminiu komfortu iki smulkmenų. Kalbant apie aplinkosauginį veiksmingumą, dulkės nepatenka į keleivių saloną dėl kabinos ISO 10263-3 reikalavimus atitinkančio slėgio. PASTABA: slėgio lygis nepatvirtintas pesticidų naudojimui, darbui pavojingoje aplinkoje, su asbestu ir kt.

 • 1010 mm plotis ir puikus erdvumas
 • Didelis 4,3 m2stiklo paviršius
 • Vibraciją slopinantys Silent-blokai, mažinantys triukšmą ir vibraciją

Komplektacijoje yra medžiaginė sėdynė su mechanine pakaba. Pasirinktinai mašina gali būti komplektuojama su sėdyne, kuri turi pneumatinę pakabą, pakeliamą nugarą ir šildymą.

Heavy DUTY serija

Neregėtas dizainas garantuoja maksimalų funkcionalumą ir komfortą. Vairuotojui teikiama informacija iš įvairių sistemų bei įrenginių valdikliai sugrupuoti siekiant optimalios ergonomikos. Atbulinės eigos svirtis ant vairo, taip pat yra vairasvirtė.

 • ASCS monitorius (pasirinktinai)
 • Lietimui jautri vairasvirtė
 • Vairas ir transmisijos valdikliai
 • Transmisijos monitorius
 • Pedalo valdikliai
 • Daiktadėžė ir oro kondicionieriaus valdikliai

ASCS (adaptyvi stabilumo kontrolės sistema) sistema

Užtikrina nepriekaištingą mašinos apsivertimo rizikos prevenciją.
Sistema reguliuoja strėlės greitį ir maksimalų judėjimo kampą pagal tris veikimo parametrus:

 • Pakrautas krovinys: pakelto krovinio svoris
 • Krovinio padėtis: pasiekiamumas, strėlės prailginimas ir sukabindavo posvyrio
 • Naudojamą padargą: automatiškai atpažįstama ASCS sistemos

Kai pasiekiama veikimo stabilumo riba, sistema pirmiausiai sumažina strėlės greitį, o tada visiškai sustabdo judėjimą. Šio etapo metu leidžiami visi judesiai, vedantys link saugesnių sąlygų padėties. Tai supaprastina mašinos naudojimą net mažiau patyrusiems naudotojams.

Heavy DUTY serija

CS – KABINOS AMORTIZACIJA

Šios serijos modeliai gali būti montuojami su išskirtine ir patentuota kabinos amortizacija (CS). Įrengus šį unikalių sprendimą, kabinoje sumontuojama aktyvi hidropneumatinė pakaba, kurią operatorius gali valdyti iš kabinos tiesiogiai elektriniu jungikliu. Kai pakaba yra aktyvi, bendras galimas kabinos poslinkis yra 110 mm (-60 mm/+50 mm) – tai drastiškai sumažina vibraciją ir įtampas salone, taip palengvinant transportavimą ir darbą net ant nelygaus paviršiaus.

Heavy DUTY serija

TECHNOLOGIJOS

MERLO teleskopiniai krautuvai aprūpinti naujausios kartos elektroniniu būdu valdoma hidrostatine transmisija, kuri kartu su nuolatine keturių ratų pavara užtikrina:

 • Puikią stabdymo galią atleidus akceleratorių
 • Didelį galios ir sukimo momento perdavimą į ratus
 • Neprilygstamą naudojimo paprastumą

Modeliuose yra dviejų greičių mechaninė pavarų dėžė arba CVTronic bepakopė pavarų dėžė, kuri leidžia jiems pasiekti maksimalų 40 km/val. greitį, nepakenkiant judėjimo tikslumui, leidžianti milimetrinį bet kokių atliekamų judesių reguliavimą.

MERLO bepakopė CVTronic transmisija

Užtikrina tradicinių CVT transmisijų pranašumus. Palyginti su įprasta hidrostatine transmisija, CVTronic siūlo:

 • 12 % didesnį sukimo momentą
 • sumažintas degalų sąnaudas dėl puikaus efektyvumo
 • lengvą naudojimą, nes nereikia perjunginėti pavarų

STRĖLĖS POSLINKIS

Sistema yra integruota į mašinos rėmą (TT modeliai) ir leidžia teleskopinę strėlę perkelti į šoną, kad būtų užtikrinta tiksli krovinio padėtis, nereikalaujant papildomo manevravimo, taip sutaupant laiko ir pagerinant mašinos našumą. Šoninio poslinkio valdiklis yra ant vairasvirtės ir yra proporcingas siekiant maksimaliai padidinti efektyvumą.

Heavy DUTY serija

„Eco Power Drive“

Patentuota „Merlo EPD“ sistema apima tris naudojimo būdus skirtingiems eksploatavimo poreikiams:

 • „Eko“ režimas optimizuoja našumą pagal poreikį ir gali būti naudojamas lengvoms operacijoms;
 • „Greičio kontrolės“ režimas yra esminis transporto ir vilkimo sąlygoms, leidžia nustatyti ir palaikyti pastovų važiavimo greitį, neatsižvelgiant į eksploatavimo sąlygų kitimą;
 • „Sunki apkrova“ – režimas, leidžiantis išnaudoti visas mašinos galimybes ir kuri bus eksploatuojama pačioje sudėtingiausioje aplinkoje. Ypač naudinga tiems, kurie atlieka sunkius darbus.

Galiausiai „Merlo EPD“ apima ir variklio apsisukimų kontrolę proporcingai vairasvirtės naudojimui (kuo didesnis vairasvirtės polinkis, tuo didesni variklio apsisukimai). Šis funkcionalumas optimizuoja mašiną medžiagų krovos darbams.

SUMAŽINTOS SĄNAUDOS

Merlo EPD technologija

Heavy DUTY serija

Mišrus darbo režimas – (l/val.)

A – tradicinė technologija

B – Merlo EPD technologija

NUSILEIDIMAS DĖL GRAVITACIJOS

Heavy DUTY serija

Šis visiškai automatinis sprendimas leidžia panaudoti strėlės ir krovinio svorį nusileidimui, ženkliai sumažindamas hidraulinės galios poreikį, taigi ir sąnaudas bei triukšmą, nesumažinant saugumo. Greitesni ir sklandesni judesiai leidžia padidinti našumą.

VERTIKALUS KĖLIMAS

Heavy DUTY serija

Automatinis vertikalus pakėlimas buvo sukurtas siekiant palengvinti krovinių kėlimo operacijas uždarose erdvėse. Įjungus šią funkciją mašina sinchronizuoja išstūmimo ir kėlimo judesius, kad būtų pasiektas grynai vertikalus krovinio judėjimas tiek pakraunant, tiek iškraunant medžiagą.

NUSTATYTAS TAŠKAS

Heavy DUTY serija

Taško nustatymo funkcija buvo sukurta siekiant sumažinti pasikartojančių operacijų skaičių ir supaprastinti kasdienį darbą. Suaktyvinus šią funkciją operatorius gali įsiminti darbinę konfigūraciją, galinčią savarankiškai valdyti hidraulinius judesius (išstūmimą/įtraukimą, pakėlimą/nuleidimą ir padargo užvertimą), kad padargas būtų grąžintas į įsimintą padėtį.

PLAUKIOJANČIOS PADĖTIES VALDYMAS (pasirinktinai)

Heavy DUTY serija

Plaukiojančios strėlės valdymas buvo sukurtas siekiant padidinti mašinos universalumą, palengvinant operacijas su padargais, kurie turi kopijuoti žemės kontūrus, pvz., šlavimo mašinos, sniego valytuvai, kastuvai ir kt. Suaktyvinus šią funkciją, strėlė gali laisvai kopijuoti žemės kontūrus ir užtikrinti, kad padargas nuolat liestųsi su žeme.

Heavy DUTY serija

MERLO PRIEDAI

Priedai, suprojektuoti ir pagaminti MERLO gamyklos, yra puikios darbo priemonės dirbant su šiais teleskopinis krautuvais. Jie yra suprojektuoti mūsų technikų, kurie turi ilgametę patirtį, sugeba įvertinti klientų poreikius ir sukurti sprendimus, galinčius pagerinti darbo našumą skirtingose situacijose. Priedai su atitinkamais matmenimis ir charakteristikomis taip pat buvo sukurti kompaktiškų teleskopinių krautuvų asortimentui. Visame „Compact“ ir „Medium“ serijų asortimente yra naudojamas „ZM2“ padargo sukabinimo tipas, leidžiantis padargais dalintis keliems modeliams.
Išskirtinė ir patentuota priedų atpažinimo bei hidraulinė priedų fiksavimo sistemos leidžia greitai keisti padargus bei automatiškai parinkti nustatymų konfigūraciją pagal padargui numatytus veikimo parametrus – visa tai tam, kad būtų užtikrintas saugumas ir darbo našumas.

Heavy DUTY serija

Modelis TF45.11T TF50.8T TF65.9T
Mašinos svoris (kg) 9850 9500 11000
Maksimalus keliamas svoris (kg) 4500 5000 6500
Kėlimo aukštis (m) 10,6 7,8 8,8
Maksimalus siekis (m) 7 4,2 4,7
Keliamas svoris maksimaliame aukštyje (kg) 3500 5000 6500
Keliamas svoris maksimaliame siekyje (kg) 650 1600 2000
Rėmo išlyginimas yra +/-8%
Kabinos tipas premium
Kabinos amortizacija pasirinktinai
Varomoji jėga
Variklis FPT NEF45
Darbinis tūris / cilindrų skaičius 4500 / 4
Emisija Stage V, SCR + DPF + DOC
Reversuojamas ventiliatorius ne
Maksimali galia (kW/AG) 125/170
Maksimalus greitis 40 km/val.
Transmisijos tipas hidrostatinė, 4WD
Automatinis stovėjimo stabdis taip
CVTRONIC transmisija pasirinktinai
Hidraulinė sistema
Hidraulinis siurblys Apkrovai jautrus (LS)
Srauto dalytuvas yra
Srautas ir maksimalus slėgis (l/min.-bar) 160/250
Hidro pora strėlės priekyje yra
Vairalazdė elektrinė
Reversavimo perjungimas integruotas vairalazdėje
Hidraulinis strėlės padargų užraktas yra
Galinė hidraulinė pora pasirinktinai
Modelis P50.18 P65.14 P120.10 P72.10
Mašinos svoris (kg) 15700 15250 16200 11300
Maksimalus keliamas svoris (kg) 500 6500 12000 7200
Kėlimo aukštis (m) 17,9 13,9 9,8 9,55
Maksimalus siekis (m) 13 8,8 5,3 5,2
Keliamas svoris maksimaliame aukštyje (kg) 3000 4000 7000 4000
Keliamas svoris maksimaliame siekyje (kg) 500 1600 2900 2100
Rėmo išlyginimas yra +/-8%
Strėlės poslinkis (mm) +/- 440 +/- 375 +/- 185 +/- 250
Kabinos tipas premium
Kabinos amortizacija pasirinktinai
Varomoji jėga
Variklis FPT NEF45 Perkins 904J
Darbinis tūris / cilindrų skaičius 4500 / 4 3600 / 4
Emisija Stage V, SCR + DPF + DOC
Reversuojamas ventiliatorius ne
Maksimali galia (kW/AG) 125/170 86 / 115
Maksimalus greitis 40 km/val.
Transmisijos tipas hidrostatinė, 4WD
Automatinis stovėjimo stabdis taip
CVTRONIC transmisija pasirinktinai
Hidraulinė sistema
Hidraulinis siurblys Apkrovai jautrus (LS)
Srauto dalytuvas yra nėra
Srautas ir maksimalus slėgis (l/min.-bar) 158/210 104/250
Hidro pora strėlės priekyje yra
Vairalazdė elektrinė
Reversavimo perjungimas integruotas vairalazdėje
Hidraulinis strėlės padargų užraktas yra
Galinė hidraulinė pora pasirinktinai
Atsiųsti brošiūrą