Grandininiai smulkintuvai

Grandininiai smulkintuvai

ELHO Tornado grandininiai smulkintuvai yra tinkamas pasirinkimas, ypač akmenuotoms vietovėms, taip pat toms, kur siekio ilgis nėra lemiamas veiksnys. Jo stiprios grandinės galvutės ir storos grandinės išvalo net storus krūmus/medelius. ELHO yra skirtos profesionaliam naudojimui.

Kanalų/griovių smulkintuvai

Visiškai naujas ELHO Tornado 560 yra mechaniškai varomas grandininis smulkintuvas su įspūdingu 5,5 metro darbiniu siekiu. V formos diržo transmisija leidžia dar labiau išplėsti pasiekiamumą, palyginti su kitais modeliais. Kitas didelis privalumas yra tai, kad pavarų dėžė yra pritvirtinta prie šoninio strypo sukimosi taško, todėl kardaninio veleno kampui įtakos neturi šoninės juostos padėtis. Tai reiškia, kad mulčeris gali būti naudojamas bet kokiu kampu, kuriuo yra šoninė juosta.

Kanalų/griovių smulkintuvai

Tornado 560 standartiškai komplektuojamas su pakreipiamu cilindru pjovimo galvutei. Pasvirimo kampas yra įspūdingas 50 laipsnių ir gali būti naudojamas nepriklausomai nuo šoninės juostos padėties. Pakreipimo funkcija apsaugota slėgio mažinimo vožtuvu. Pakreipimo funkciją galima naudoti ir plūduriuojančioje padėtyje. Priekiniame liuke gali būti įrengta hidraulinio pakėlimo funkcija. Pjovimo galvutė standartiškai komplektuojama su plieniniu disku, kuris veikia kaip smagratis, kad būtų išlygintas sukimasis ir padėtų išlaikyti grandines darbinėje padėtyje.