Kivi-Pekka

NAUJIENA „KIVI PEKKA 3,3”

3,3 metrų „Kivi-Pekka“ akmenų rinktuvas yra naujausias „Kivi-Pekka“ akmenų rinktuvų šeimos papildymas. „Kivi-Pekka“ 3,3 sukurtas specialiam apdirbimui
ir kraštovaizdžio formavimui. „Kivi-Pekka“ 3,3 yra labai efektyvi mašina savo dydžio grupėje. Ji yra judri eksploatuoti, transportuoti ir prižiūrėti.  Platus 2 m pločio surinkimo būgnas bei didelio tūrio 5 m³ akmenų bunkeris Mašina turi 2 metrų pločio kėlimo būgną, iš kurio renkami akmenys  mašinos viduje. Kėlimo būgno šonuose yra „S-Spike” noragėliai, kurie nukreipia akmenis į mašinos centrą. Kėlimo būgne naudojami tvirti „Kivi-Pekka“ noragai, kurie suima iki 35 centimetrų skersmens akmenis. Mašinos darbinis plotis – 3,3 metro.

Kivi Pekka 3,3 Intro.

Kivi Pekka 3,3 Info.

Akmenų bunkerio talpa – 5 kubiniai metrai. „Kivi-Pekka“ 3,3 gali surinkti 900 kilogramų akmenų per inutę. Mašinos galios poreikis yra nedidelis. Kadangi apkrova tempimo sijai mažesnė nei 1000 kg, 60 arklio galių traktoriaus su vienpusio veikimo hidrauline pora pakanka traukti „Kivi-Pekka“ 3,3. Dėl vilkimo sijos tvirtinimo mašina lengvai galės apsisukti siaurose vietose. Prikabinimo sija taip pat užtikrina tikslų darbinį gylį. Apvertimo aukštis yra 210 centimetrų, todėl akmenis galima lengvai išversti į sunkvežimio priekabą. Akmenų bunkerio išvertimui reikia tik vienos hidraulinės poros. Žema ir tvirta mašinos konstrukcija užtikrina saugų išvertimą net ir ant nelygios žemės.

„Kivi-Pekka“ 3,3 akmenų bunkeris yra tos pačios konstrukcijos ir turi dirvos konteinerį, kaip ir didesnieji „Kivi-Pekka“ modeliai. Dirvos konteineris užtikrina, kad akmenys būtų išvalomi verčiant, o atskirta žemė, atskirai nuo akmenų, atsidurtų atgal lauke.

 

Taupykite pinigus, laiką ir sveikatą – rinkitės akmenų surinkimo mašinų lyderį „Kivi-Pekka”

„Kivi-Pekka“ akmenų surinkimo mašina skirta akmenims ir kitiems kietiems daiktams pašalinti iš visų tipų dirvožemio. Ji efektyviai pašalina akmenis ir išvalo naujai ruošiamą dirvą nuo medžių šaknų ir šakų. Be laukų, „Kivi-Pekka“ gali būti naudojama kelių, pamatų, golfo aikštynų ruošimo ir apželdinimo darbams.

Dažniausiai akmenys iš laukų šalinami renkant juos rankomis. Tai ne tik atima daug laiko, bet ir kelia pavojų žmonių sveikatai dėl netaisyklingos darbo pozos, o galutinis rezultatas niekada nebūna toks geras, koks pasiekiamas akmenis šalinant mechaniniu būdu. Kruopščiai išvalyti laukai duoda geresnį derlių, neleidžia sugadinti kitos žemės ūkio technikos, o jei taip nutinka – remonto išlaidos yra gerokai mažesnės. „Kivi-Pekka“ akmenų surinkimo mašina yra efektyvesnis sprendimas nei akmenų grėbliai ir akmenų kaušai. „Kivi-Pekka“ našumas savo klasėje: didžiausias modelis gali surinkti akmenis 7 metrų plotyje, našumas iki 1500 kg/min., 290 cm išvertimo aukštis leidžia išversti akmenis net į aukštus savivarčius.

Patvarumas
Mašinos ilgaamžiškumas buvo pasiektas laipsniškai pastaruosius 35 metus tobulinant gaminius. Tinkamos medžiagos ir geriausi komponentai sumažina eksploatavimo išlaidas.

Dirvožemio separavimas
Dirvožemio separavimas leidžia viršutiniam dirvožemio sluoksniui pasilikti lauke. Išvalytos uolienos gali būti naudojamos, pavyzdžiui, statybose, kelių tiesimui ar akmens skaldos gamybai.

3 etapų „Kivi-Pekka“ separavimo sistema:
1. Akmuo patenka į mašiną per sietą, esantį po kėlimo būgnu.
2. Akmuo nunešamas į bunkerį, o siete esantis dirvožemis išbyra atgal į lauką.
3. Bet koks likęs gruntas nuslysta į atskirą sekciją, esančią už galinės akmenų bunkerio sienelės, ir iškrenta išvertimo stadijoje.

Sietas ir akmenų surinkimo būgnas
Suvirintas sietas pagamintas iš specialaus legiruoto plieno. Sieto tarpai yra skirtingo dydžio – 40, 50, 70 mm. Ūkininkas gali pasirinkti, kokio dydžio akmenis surinkti, o kokio – palikti lauke. Noragai surinkimo būgne išdėstyti taip, kad praeina per visa sieto tarpo ilgį. Besisukantis būgnas visa laiką valo sieto tarpus. Taip sietas išlaikomas švarus ir išvengiama akmenų kišimosi jo tarpuose.

Rotorių pakėlimo hidraulika
Kėlimo veiksmą atlieka hidraulinis cilindras, kuris vienu metu pakelia abu grėblius. Mechaniniai užraktai juos užfiksuoja viršutinėje padėtyje. Operatorius gali pastatyti rinktuvą į darbinę arba transportavimo padėtį iš kabinos.

PAPILDOMA ĮRANGA

Kivi Pekka

„Flex Drum“ – dideliems akmenimsKėlimo būgno jėgos perdavimo mechanizmas sumontuotas išilgai būgno rėmo, todėl rėmas ir visas kėlimo būgnas kyla į viršų. Galima pakelti iki 50 cm skersmens akmenis. Dėl „Flex Drum“ hidraulinio slėgio akumuliatoriaus būgnas surenka visus didelius akmenis, kurie patenka prie jo. Be to, hidraulinė sistema leidžia būgną pakelti į aukščiausią padėtį, kad būtų galima išlaisvinti visus įstrigusius akmenis.

 

 

 

 

 

Kivi Pekka

SUSTIPRINTI pakėlimo noragai su apsauginėmis spyruoklėmis
„Flex Drum“ itin tvirti 13×50 mm pakėlimo noragai yra patvarūs ir ilgiau tarnaujantys. Visi yra su apsauginėmis spyruoklėmis ir guminiais guminiais amortizatoriais.

 

 

 

Sukimosi apsaugaKai dirbama dulkėtomis sąlygomis, sukimosi apsaugos jutikliai stebi rotorių, kėlimo būgno ir pagrindinės pavaros kardaninio veleno veikimą. Traktoriaus kabinoje girdimas garsinis signalas įspėja operatorių, jei kuris nors iš šių nustoja suktis.

 

Kivi Pekka

„KIVI-PEKKA“ MAŠINŲ MODELIAI

KIVI-PEKKA 4 KIVI-PEKKA 5 KIVI-PEKKA 6 KIVI-PEKKA 7
Darbinis plotis, cm 400 500 600 700
Svoris, kg 4300 5300 5400 6540
Akmenų skersmuo, cm 2,5–35 2,5–35

50 su „Flex Drum“

2,5–35

50 su „Flex Drum“

2,5–35

50 su „Flex Drum“

Našumas, kg/min. 700 1000 1200 1500
Bunkerio talpa, m3 3 3 3 5
Ratai 560/60×22.5 560/60×22.5 560/60×22.5 560/60×22.5 vežimėlis
Atraminiai ratai 195 x 14 vežimėlis 195 x 14 vežimėlis 195 x 14 vežimėlis 195 x 14 vežimėlis
Hidraulika, l/min. 20 20 20 20
Rekomenduojama galia, kW 70 80 80 100
Darbinis greitis, km/val. 1–6 1–6 1–6 1–6
Būgno dantų skaičius 18 28 28 33
Atsiųsti brošiūrą