Pakelės smulkintuvai – Galiniai

Pakelės smulkintuvai – Galiniai

Mūsų istorija prasideda čia, kai 1982 m. Stefano Orsi išrado ir patentavo lygiagretų šoninį smulkintuvą. Turime patirties smulkintuvų gamyboje, kurie skirti žolės, krūmų, kukurūzų, vynuogynų ir miško smulkinimui. Mes juos išradome, patentavome ir nuolat tikime šio gaminio tobulėjimu, naudojame geriausias medžiagas kaip HARDOX, o paklausiausi komponentai gaminami iš lietų rėmų, kuriems suteikiama trejų metų GARANTIJA. Elikoidiniai rotoriai, miško įrankių atramos, išlietos iš boro plieno, profesionalūs ritinėliai su centrine keičiama dalimi ir kūginiai guoliai.

PRIMATIST PLUS GS (OFF-SET)
Traktoriams nuo 70 iki 140 AG

Pakelės smulkintuvai

Didelio pasiekiamumo šoninis smulkintuvas, tinkantis kelių pylimų, griovių, šlaitų, sodų ir žaliųjų zonų valymui. Įrengtas hidraulinis pasvirimas, siekiantis vertikalią padėtį iki 90°, kad būtų galima genėti ir smulkinti gyvatvores. Rekomenduojama pjauti žolę, krūmus ir šakas iki 6 cm skersmens. Tinka darbui tiek traktoriaus gale, tiek šone. Smulkinimo sistemą sudaro dvigubas vidinis rėmas, visiškai pagamintas iš HARDOX® (atsparus dilimui ir antiabrazyvinis plienas). Dviguba galinio atraminio volelio padėtis:

1) savaiminis išsivalymas, kad susmulkintą produktą būtų galima iškrauti už volo. Taip traktoriaus energijos sąnaudos sumažinamos iki minimumo ir dėl to sumažėja sąnaudos.

2) gale, kad gaminys daugiau liktų pjaustymo aparato viduje, ir tada susmulkinama daugiau. Viduje sumontuotos 2 priešpriešinių peilių eilės garantuoja puikią smulkinimo kokybę abiejose 2 atraminio volo padėtyse.

 

PRIMATIST PLUS GS

Pakelės smulkintuvai – Galiniai

PRIMATIST PLUS GS OFF-SET

Pakelės smulkintuvai – Galiniai