Rotating serija

Rotating serija

MERLO STABILIZUOTI TELESKOPONINIAI KRAUTUVAI

Aukščiausias produktyvumas rinkoje
Didžiosios naujovės prasideda nuo paprastų idėjų, pavyzdžiui, ROTO modeliai, kurie radikaliai pakeitė teleskopinių krautuvų pasaulį, nes buvo įdiegta besisukanti bokštelio sistema, galinti suktis 360°, o mašinos padėtis nesikeičia. ROTO modeliai buvo pristatyti 1991 m. ir nuo tada ši nauja teleskopinių krautuvų koncepcija tapo vis populiaresnė pasauliniu mastu – todėl MERLO tapo pramonės lydere. ROTO modeliai sukurti taip, kad užtikrintų maksimalią ergonomiką ir naudojimo patogumą. Jie skirti statybų sektoriui, išsiskiria neprilygstamu produktyvumu ir panaudojimo universalumu.

Pagrindinės savybės:

 • Rėmas su įjungimo/išjungimo arba kelių padėčių stabilizatoriais
 • 360° kampu besisukantis bokštelis kroviniams statyti
 • Teleskopinė strėlė, kurios kėlimo aukštis iki 35 metrų
 • MERLO sąsaja, skirta naudoti su daugiau nei 40 priedų

Rotating serija

VARIKLIS IR TRANSMISIJA

Hidrostatinė transmisija su nuolatine keturių ratų pavara, 75 – 170 aG varikliai bei maksimalus 40 km/val. greitis.

TELESKOPINĖ STRĖLĖ

Kėlimo aukštis nuo 16 iki 35 metrų su keliamąja galia nuo 4000 iki 7000 kg. Išskirtinis strėlės dizainas, užtikrinantis lengvumą, tikslumą ir tvirtumą. Hidraulinis padargo užrakinimas valdomas iš kabinos.

KABINA

Sertifikuota II lygio FOPS ir ROPS, sukurta išlaikyti maksimalų ergonomikos lygį ir užtikrinti aukštą operatoriaus apsaugą. MERLO yra vienintelė įmonė rinkoje, siūlanti vertikalaus kabinos pakreipimo sprendimą, sukurtą užtikrinti darbo komfortą ir puikų krovinio matomumą

DARBO VIETA

Kabinos ekranas, skirtas peržiūrėti pagrindinius darbo parametrus. Ergonomiška vairasvirtė hidraulikos valdymui su atbulinės eigos jungikliu.

HIDRAULINĖ SISTEMA

Didelio našumo kintamos apkrovos hidraulinis siurblys (LS) su srauto paskirstymo skirstytuvu, užtikrina maksimalų našumą, ir efektyvumą.

AMORTIZACIJA

Vieninteliai modeliai rinkoje, siūlantys aktyvią hidropneumatinę važiuoklės amortizaciją. Maksimaliam saugumui ir optimaliam vairavimo komfortui. Šis sprendimas pašalina svyravimus posūkiuose, kad būtų užtikrintas didesnis stabilumas.

KABINA, KOMFORTAS ir SAUGUMAS

Dėl intensyvių inovatyviausių techninių sprendimų ir medžiagų tyrimų buvo pasirūpinta akustiniu ir šiluminiu komfortu iki smulkmenų. Kalbant apie aplinkosauginį veiksmingumą, dulkės nepatenka į keleivių saloną dėl kabinos ISO 10263-3 reikalavimus atitinkančio slėgio.
PASTABA: slėgio lygis nepatvirtintas pesticidų naudojimui, darbui pavojingoje aplinkoje, su asbestu ir kt.

 • 1010 mm plotis ir puikus erdvumas
 • Didelis 4,3 m2 stiklo paviršius
  Rotating serija

Išskirtinė Merlo kabinos pakreipimo sistema užtikrina didesnį komforto, ergonomikos ir saugumo lygį. Paspaudęs specialų mygtuką, operatorius gali įjungti sistemą, kad kabina pasikreiptų vertikaliai iki 20°.

Rotating serija

IŠMANUS PORANKIS

Siekiant užtikrinti maksimalią ergonomiką ir patogumą naudotis, pagrindinės mašinos valdymo komandos yra ant porankio:

 • Stabilizatoriai
 • Pagalbiniai hidrauliniai valdikliai
 • Važiuoklės amortizacija
 • Vairavimo, stabdymo ir transmisijos valdymas

Atsižvelgiant į kliento poreikius, netgi galima pakeisti vairasvirtės tipą, o ant kairiojo porankio sumontuoti antrą vairasvirtę.

Rotating serija

Rotating serija

KĖLIMO PLATFORMA

Standartiškai visi ROTO modeliai yra pritaikyti naudoti su kėlimo platformomis. Šis sprendimas padidina aktyviosios ir pasyviosios saugos lygį dirbant aukštyje bei užtikrina puikų mašinos universalumą.

Rotating serija

Rotating serija

SAVAIMINIS SAVISTABILIZAVIMAS

Su savaiminio stabilizavimo įtaisu, kuris yra standartinis visuose ROTO modeliuose, operatorius gali tiesiog paspausti mygtuką, kad prasidėtų mašinos automatinis rėmo stabilizavimas ir pasvirimo korekcija.
Sutrumpinamas nustatymo laikas
Maksimaliai padidinamas eksploatavimo saugumas
Supaprastinamas mašinos naudojimas

Rotating serija

PAKABA IR IŠLYGINIMAS

Rotating serija

Rotating serija

Išskirtinė elektroniniu būdu valdoma aktyvi važiuoklės amortizacija leidžia nekreipti dėmesio į šlaitus ir kitus žemės nelygumus, užtikrinant puikų komfortą, kai efektyvus maksimalus greitis yra 40 km/val. (daugiau rinkoje niekur nėra).
Važiuoklės amortizacija užtikrina puikų universalumą darbo vietoje:

 • Ašių fiksavimas maksimaliam stabilumui
 • Niveliavimo korekcija, skirta kompensuoti skersinius ir išilginius nuolydžius, taip užtikrinant optimalų našumą

TECHNOLOGIJOS

MERLO teleskopiniai krautuvai aprūpinti naujausios kartos elektroniniu būdu valdoma hidrostatine transmisija, kuri kartu su nuolatine keturių ratų pavara užtikrina:

 • Puikią stabdymo galią atleidus akceleratorių
 • Didelį galios ir sukimo momento perdavimą į ratus
 • Neprilygstamą naudojimo paprastumą

Šiuose modeliuose yra varikliai, kurių galia svyruoja nuo 75 iki 170 AG, kurie pagal originalią Merlo dizaino koncepciją montuojami išilgine kryptimi dešinėje rėmo pusėje, kad būtų užtikrintas maksimalus komponentų prieinamumas atliekant techninės priežiūros darbus. Hidrostatinė transmisija garantuoja aukštą našumą, milimetrinį tikslumą.

Rotating serija

„Eco Power Drive“

Patentuota „Merlo EPD“ sistema apima tris naudojimo būdus skirtingiems eksploatavimo poreikiams:

 • „Eko“ režimas optimizuoja našumą pagal poreikį ir gali būti naudojamas lengvoms operacijoms;
 • „Greičio kontrolės“ režimas yra esminis transporto ir vilkimo sąlygoms, leidžia nustatyti ir palaikyti pastovų važiavimo greitį, neatsižvelgiant į eksploatavimo sąlygų kitimą;
 • „Sunki apkrova“ – režimas, leidžiantis išnaudoti visas mašinos galimybes ir kuri bus eksploatuojama pačioje sudėtingiausioje aplinkoje. Ypač naudinga tiems, kurie atlieka sunkius darbus.

Galiausiai „Merlo EPD“ apima ir variklio apsisukimų kontrolę proporcingai vairasvirtės naudojimui (kuo didesnis vairasvirtės polinkis, tuo didesni variklio apsisukimai). Šis funkcionalumas optimizuoja mašiną medžiagų krovos darbams.

SUMAŽINTOS SĄNAUDOS

Merlo EPD technologija

Rotating serija

Mišrus darbo režimas – (l/val.)

A – tradicinė technologija

B – Merlo EPD technologija

Rotating serija

MERLO PRIEDAI

Priedai, suprojektuoti ir pagaminti MERLO gamyklos, yra puikios darbo priemonės dirbant su šiais teleskopinis krautuvais. Jie yra suprojektuoti mūsų technikų, kurie turi ilgametę patirtį, sugeba įvertinti klientų poreikius ir sukurti sprendimus, galinčius pagerinti darbo našumą skirtingose situacijose. Priedai su atitinkamais matmenimis ir charakteristikomis taip pat buvo sukurti kompaktiškų teleskopinių krautuvų asortimentui. Visame „Compact“ ir „Medium“ serijų asortimente yra naudojamas „ZM2“ padargo sukabinimo tipas, leidžiantis padargais dalintis keliems modeliams.
Išskirtinė ir patentuota priedų atpažinimo bei hidraulinė priedų fiksavimo sistemos leidžia greitai keisti padargus bei automatiškai parinkti nustatymų konfigūraciją pagal padargui numatytus veikimo parametrus – visa tai tam, kad būtų užtikrintas saugumas ir darbo našumas.

Rotating serija

Atsiųsti brošiūrą