Šlaitiniai smulkintuvai – Agri

Šlaitiniai smulkintuvai – Agri

Siūlome visą šlaitinių smulkintuvų asortimentą – nuo ​​mažiausių sodo mašinų iki profesionalių hidraulinių krūmapjovių, pagamintų iš Veldox 700, su pagrindais, sukimosi kolonėlėmis, gnybtais, gautais iš liejinių, su garantija 3 metams. Įrengti didelės galios ketaus ir aliuminio siurbliai ir tikriems profesionalams SAUER-DANFOSS stūmokliniai siurbliai ir varikliai. Įrengtas elektrohidraulinis valdymas. Hidrauliniai skirstytuvai iki 5 kompensuojamų ir vienalaikių judesių. Vaizdo ekranai, diagnostika, valandų skaitiklis, kiekvieno operatoriaus judesio greičio reguliavimas. Europos keliuose ir greitkeliuose, upėse ir kanaluose neįmanoma nepamatyti veikiančių ORSI grupės augmenijos pjovimo mašinų.

PERFORMANCE Agri
Traktoriams nuo 45 iki 100 AG

Šlaitiniai smulkintuvai – Agri

Šlaitinis smulkintuvas, tinkanti griovių, gyvatvorių ir medžių priežiūrai su centrine ir aukšta pirmosios svirties jungtimi, rekomenduojama kelti per kelio ženklus ir apsauginius turėklus, hidraulinis sukimasis su apsauginiu vožtuvu, greitas paleidimas prie keltuvo. Smulkintuvo svirtis gali būti komplektuojama su įvairiais gnybtų įrankiais, krumapjovės galvute, gyvatvorių juosta, tranšėjų valytuvu, šakų diskiniu pjautuvu ir kt.

Šlaitiniai smulkintuvai – Agri

 

LEADER Agri
Traktoriams nuo 85 iki 125 AG
Šlaitiniai smulkintuvai – Agri

Tvirtas hidraulinis smulkintuvas, skirtas pusiau profesionaliam naudojimui, su pirmosios apatinės svirties tvirtinimu, leidžiančiu pasiekti didesnį gylį ir šoninį atstumą. Įrengtas hidraulinis sukimasis su apsauginiu vožtuvu. Lieto metalo rėmui suteikiama garantija. Siekiama vejapjovė gali būti komplektuojama su skirtingais įrankiais, pjovimo galvute, gyvatvorių juosta, tranšėjos valytuvu, šakų pjovikliu ir kt.

Šlaitiniai smulkintuvai – Agri

PAPILDOMA PJOVIMO ĮRANGA (GALVA):Šlaitiniai smulkintuvai – Agri