Šlaitiniai smulkintuvai – Prof

Šlaitiniai smulkintuvai – Prof

Siūlome visą hidraulinių šlaitinių smulkintuvų asortimentą – nuo ​​mažiausių sodo mašinų iki profesionalių hidraulinių krūmapjovių, pagamintų iš Veldox 700, su pagrindais, sukimosi kolonėlėmis, gnybtais, gautais iš liejinių, su garantija 3 metams. Įrengti didelės galios ketaus ir aliuminio siurbliai ir tikriems profesionalams SAUER-DANFOSS stūmokliniai siurbliai ir varikliai. Įrengtas elektrohidraulinis valdymas. Hidrauliniai skirstytuvai iki 5 kompensuojamų ir vienalaikių judesių. Vaizdo ekranai, diagnostika, valandų skaitiklis, kiekvieno operatoriaus judesio greičio reguliavimas. Europos keliuose ir greitkeliuose, upėse ir kanaluose neįmanoma nepamatyti veikiančių ORSI grupės smulkinimo mašinų.

ACROBAT VISUAL
Traktoriams nuo 90 iki 180 AG

Šlaitiniai smulkintuvai – Prof

PROFESIONALUS šlaitinis smulkintuvas su lygiagretainiu, skirta darbui uždarose erdvėse ir su pastumta pjovimo galvute, kad būtų gerai matomas naudojimas. Centrinis ir aukštas pirmosios rankos tvirtinimas, rekomenduojamas keliant per kelio ženklus ir apsauginius turėklus. Lietam pagrindui suteikiama 3 metų GARANTIJA. Įrengtas hidraulinis sukimasis su 105 ° apsauginiu vožtuvu. CASAPPA siurbliai ir variklis iš didelio našumo ketaus, DIDELIS GALIOS aušintuvu. Smulkintuvo svirtis gali būti komplektuojama su įvairiais gnybtų įrankiais, krumapjovės galvute, gyvatvorių juosta, tranšėjų valytuvu, šakų diskiniu pjautuvu ir kt.

Šlaitiniai smulkintuvai – Prof

POWER
Traktoriams nuo 130 iki 250 AG

Šlaitiniai smulkintuvai – Prof

PROFESIONALUS šlaitinis smulkintuvas, idealus pylimų ir kelių priežiūrai. Pirmasis šoninės rankos tvirtinimas, kad būtų galima pasiekti didesnį gylį ir šoninį atstumą. Įrengta strėlės kinematika, palengvinanti svirties manevravimą ir kelio ženklų nepaisymą.

Su šarnyriniu bloku iš ketaus, kolona ir pirmąja svirtimi iš veldox 700 plieno, CASAPPA siurbliais ir varikliu iš didelio našumo ketaus, DIDELO GALIOS aušintuvu. Smulkintuvo svirtis gali būti komplektuojama su įvairiais gnybtų įrankiais, pašarų galvute, gyvatvorių juosta, tranšėjų kastuvu, šakų pjovikliu ir kt.

Šlaitiniai smulkintuvai – Prof

PAPILDOMA PJOVIMO ĮRANGA (GALVA):

Šlaitiniai smulkintuvai – Prof

 

Šlaitiniai smulkintuvai – Prof