Smulkintuvai Agri – Galiniai

Smulkintuvai Agri – Galiniai

Mūsų istorija prasideda čia, kai 1982 m. Stefano Orsi išrado ir patentavo lygiagretų šoninį smulkintuvą. Turime patirties smulkintuvų gamyboje, kurie skirti žolės, krūmų, kukurūzų, vynuogynų ir miško smulkinimui. Mes juos išradome, patentavome ir nuolat tikime šio gaminio tobulėjimu, naudojame geriausias medžiagas kaip HARDOX, o paklausiausi komponentai gaminami iš lietų rėmų, kuriems suteikiama trejų metų GARANTIJA. Elikoidiniai rotoriai, miško įrankių atramos, išlietos iš boro plieno, profesionalūs ritinėliai su centrine keičiama dalimi ir kūginiai guoliai.

KING EXTRA
Traktoriams nuo 50 iki 115 AG

Smulkintuvai

Galinis smulkintuvas su elektroniniu būdu subalansuotu „Ventilator“ rotoriumi, galimas su plaktukais arba peiliais. Rekomenduojamas žolei, krūmams ir iki 8 cm skersmens šakoms smulkinti. Smulkinimo sistemą sudaro dvigubas vidinis rėmas, visiškai pagamintas iš HARDOX® (atsparus dilimui ir antiabrazyvinis plienas). Dviguba galinio atraminio volelio padėtis:

1) savaiminis išsivalymas, kad būtų galima iškrauti susmulkintą produktą už volo; Taip traktoriaus energijos sąnaudos sumažinamos iki minimumo ir dėl to sumažėja sąnaudos.

2) gale, kad gaminys būtų labiau pjaustymo aparato viduje ir toliau jį susmulkinti. 3 eilės priešpriešinių peilių, sumontuotų viduje garantuoja puikų smulkinimą.

Smulkintuvai – Agri galiniai

 

MUST
Traktoriams nuo 120 iki 230 AG

Augmenijos smulkintuvai

Itin platus, vientisas smulkintuvas rekomenduojamas kukurūzų, sorgų, medvilnės, žolės, šiaudų, saulėgrąžų stiebų, bulvių lapų, burokėlių lapų, cukranendrių stiebams ir nedirbamos žemės, ganyklų priežiūrai.

 

Augmenijos smulkintuvai

WKO
Traktoriams nuo 120 iki 200 AG

Augmenijos smulkintuvai

 

Sulankstomas vientisas smulkintuvas rekomenduojamas kukurūzų, sorgų, medvilnės, žolės, šiaudų, bulvių lapų, burokėlių lapų, cukranendrių stiebams ir nedirbamos žemės priežiūrai.

Augmenijos smulkintuvai