Stabilized serija

Stabilized serija

MERLO STABILIZUOTI TELESKOPONINIAI KRAUTUVAI

Visada pirmi
Nuo 1987 m., kai buvo pristatytas pirmasis pasaulyje teleskopinis krautuvas su šoniniu varikliu, buvo galima suprasti, kad „Panoramic“ asortimentui būdingas ilgaamžiškumas. Per daugelį metų MERLO sukurtas unikalus dizainas ir konstrukcijos architektūra buvo įkvėpimo šaltinis daugeliui gamintojų. „Panoramic“ asortimentas buvo nuolat tobulinamas, naudojant išskirtines technologijas, kokybiškas medžiagas ir įdiegtas saugos sistemas, kurios yra būtinos norint pasiūlyti savo klientams tinkamą apsaugą ir paprastą valdymą. Stabilizuotų teleskopinių krautuvų asortimente yra priekinės atraminės kojos, skirtos užtikrinti didesnį stabilumą ir saugumą kraunant krovinius dideliame aukštyje, garantuojantį darbą visų tipų statybvietėse.

Pagrindinės savybės:

 • Rėmas aprūpintas nepriklausomais valdymo stabilizatoriais
 • Keliamoji galia iki 5000 kg
 • Kėlimo aukštis iki 18 m
 • MERLO sąsaja, skirta naudoti su daugiau nei 40 priedų

Stabilized serija

VARIKLIS IR TRANSMISIJA

Hidrostatinė transmisija su nuolatine keturių ratų pavara, 75 – 143 AG varikliai bei maksimalus 40 km/val. greitis visuose modeliuose.

TELESKOPINĖ STRĖLĖ

Kėlimo aukštis nuo 10 iki 18 metrų su keliamąja galia nuo 3000 iki 5000 kg. Išskirtinis strėlės dizainas, užtikrinantis lengvumą, tikslumą ir tvirtumą. Hidraulinis padargo užrakinimas valdomas iš kabinos, ZM2 tipo sukabinimas.

KABINA

Sertifikuota II lygio FOPS ir ROPS, sukurta išlaikyti maksimalų ergonomikos lygį ir užtikrinti aukštą operatoriaus apsaugą. Kabina yra net 1010 mm pločio, o didelis stiklų paviršius užtikrina neprilygstamą komfortą ir didelį matomumą.

DARBO VIETA

Kabinos ekranas, skirtas peržiūrėti pagrindinius darbo parametrus. Ergonomiška vairasvirtė hidraulikos valdymui su atbulinės eigos jungikliu.

HIDRAULINĖ SISTEMA

Didelio našumo kintamos apkrovos hidraulinis siurblys (LS) su srauto paskirstymo skirstytuvu, užtikrina maksimalų našumą, ir efektyvumą.

STRĖLĖS POSLINKIO SISTEMA

Leidžia atlikti krovinio padėties koregavimą nejudinant mašinos, ir nekeičiant masės centro. Unikalus spendimas rinkoje.

KABINA, KOMFORTAS ir SAUGUMAS

Stabilized serija

Dėl intensyvių inovatyviausių techninių sprendimų ir medžiagų tyrimų buvo pasirūpinta akustiniu ir šiluminiu komfortu iki smulkmenų. Kalbant apie aplinkosauginį veiksmingumą, dulkės nepatenka į keleivių saloną dėl kabinos ISO 10263-3 reikalavimus atitinkančio slėgio. PASTABA: slėgio lygis nepatvirtintas pesticidų naudojimui, darbui pavojingoje aplinkoje, su asbestu ir kt.

 • 1010 mm plotis ir puikus erdvumas
 • Didelis 4,3 m2stiklo paviršius
 • Vibraciją slopinantys Silent-blokai, mažinantys triukšmą ir vibraciją

Komplektacijoje yra medžiaginė sėdynė su mechanine pakaba. Pasirinktinai mašina gali būti komplektuojama su sėdyne, kuri turi pneumatinę pakabą, pakeliamą nugarą ir šildymą.

Stabilized serija

Neregėtas dizainas garantuoja maksimalų funkcionalumą ir komfortą. Vairuotojui teikiama informacija iš įvairių sistemų bei įrenginių valdikliai sugrupuoti siekiant optimalios ergonomikos. Atbulinės eigos svirtis ant vairo, taip pat yra vairasvirtė.

 • ASCS monitorius (pasirinktinai)
 • Lietimui jautri vairasvirtė
 • Vairas ir transmisijos valdikliai
 • Transmisijos monitorius
 • Pedalo valdikliai
 • Daiktadėžė ir oro kondicionieriaus valdikliai

ASCS (adaptyvi stabilumo kontrolės sistema) sistema

Užtikrina nepriekaištingą mašinos apsivertimo rizikos prevenciją.
Sistema reguliuoja strėlės greitį ir maksimalų judėjimo kampą pagal tris veikimo parametrus:

 • Pakrautas krovinys: pakelto krovinio svoris
 • Krovinio padėtis: pasiekiamumas, strėlės prailginimas ir sukabindavo posvyrio
 • Naudojamą padargą: automatiškai atpažįstama ASCS sistemos

Kai pasiekiama veikimo stabilumo riba, sistema pirmiausiai sumažina strėlės greitį, o tada visiškai sustabdo judėjimą. Šio etapo metu leidžiami visi judesiai, vedantys link saugesnių sąlygų padėties. Tai supaprastina mašinos naudojimą net mažiau patyrusiems naudotojams.

Stabilized serija

CS – KABINOS AMORTIZACIJA

Šios serijos modeliai gali būti montuojami su išskirtine ir patentuota kabinos amortizacija (CS). Įrengus šį unikalių sprendimą, kabinoje sumontuojama aktyvi hidropneumatinė pakaba, kurią operatorius gali valdyti iš kabinos tiesiogiai elektriniu jungikliu. Kai pakaba yra aktyvi, bendras galimas kabinos poslinkis yra 110 mm (-60 mm/+50 mm) – tai drastiškai sumažina vibraciją ir įtampas salone, taip palengvinant transportavimą ir darbą net ant nelygaus paviršiaus.

Stabilized serija

TECHNOLOGIJOS

MERLO teleskopiniai krautuvai aprūpinti naujausios kartos elektroniniu būdu valdoma hidrostatine transmisija, kuri kartu su nuolatine keturių ratų pavara užtikrina:

 • Puikią stabdymo galią atleidus akceleratorių
 • Didelį galios ir sukimo momento perdavimą į ratus
 • Neprilygstamą naudojimo paprastumą

Modeliuose yra dviejų greičių mechaninė pavarų dėžė arba CVTronic bepakopė pavarų dėžė, kuri leidžia jiems pasiekti maksimalų 40 km/val. greitį, nepakenkiant judėjimo tikslumui, leidžianti milimetrinį bet kokių atliekamų judesių reguliavimą.

MERLO bepakopė CVTronic transmisija

Užtikrina tradicinių CVT transmisijų pranašumus. Palyginti su įprasta hidrostatine transmisija, CVTronic siūlo:

 • 12 % didesnį sukimo momentą
 • sumažintas degalų sąnaudas dėl puikaus efektyvumo
 • lengvą naudojimą, nes nereikia perjunginėti pavarų

STRĖLĖS POSLINKIS

Sistema yra integruota į mašinos rėmą (TT modeliai) ir leidžia teleskopinę strėlę perkelti į šoną, kad būtų užtikrinta tiksli krovinio padėtis, nereikalaujant papildomo manevravimo, taip sutaupant laiko ir pagerinant mašinos našumą. Šoninio poslinkio valdiklis yra ant vairasvirtės ir yra proporcingas siekiant maksimaliai padidinti efektyvumą.

Stabilized serija

„Eco Power Drive“

Patentuota „Merlo EPD“ sistema apima tris naudojimo būdus skirtingiems eksploatavimo poreikiams:

 • „Eko“ režimas optimizuoja našumą pagal poreikį ir gali būti naudojamas lengvoms operacijoms;
 • „Greičio kontrolės“ režimas yra esminis transporto ir vilkimo sąlygoms, leidžia nustatyti ir palaikyti pastovų važiavimo greitį, neatsižvelgiant į eksploatavimo sąlygų kitimą;
 • „Sunki apkrova“ – režimas, leidžiantis išnaudoti visas mašinos galimybes ir kuri bus eksploatuojama pačioje sudėtingiausioje aplinkoje. Ypač naudinga tiems, kurie atlieka sunkius darbus.

Galiausiai „Merlo EPD“ apima ir variklio apsisukimų kontrolę proporcingai vairasvirtės naudojimui (kuo didesnis vairasvirtės polinkis, tuo didesni variklio apsisukimai). Šis funkcionalumas optimizuoja mašiną medžiagų krovos darbams.

SUMAŽINTOS SĄNAUDOS

Merlo EPD technologija

Stabilized serija

Mišrus darbo režimas – (l/val.)

A – tradicinė technologija

B – Merlo EPD technologija

STABILIZATORIAI

Stabilized serija

Stabilizatoriai yra paprastos konstrukcijos, kad būtų optimizuotas greitas ir saugus įsitvirtinimas. Išskirtinis stabilizatorių dizainas užtikrina patikimą konstrukcijos stiprumą. Tai užtikrina ribotą pėdsaką eksploatacijos metu ir gerą matomumą vairuojant. Nepriklausomas valdymas leidžia valdyti kiekvieną stabilizatorių atskirai – taip lengviau nustatyti padėtį ant žemės. Be to, atraminių kojų forma garantuoja puikų įsitvirtinimą ant žemės net ir minkštoje ar stačioje vietoje.

MERLO PRIEDAI

Priedai, suprojektuoti ir pagaminti MERLO gamyklos, yra puikios darbo priemonės dirbant su šiais teleskopinis krautuvais. Jie yra suprojektuoti mūsų technikų, kurie turi ilgametę patirtį, sugeba įvertinti klientų poreikius ir sukurti sprendimus, galinčius pagerinti darbo našumą skirtingose situacijose. Priedai su atitinkamais matmenimis ir charakteristikomis taip pat buvo sukurti kompaktiškų teleskopinių krautuvų asortimentui. Visame „Compact“ ir „Medium“ serijų asortimente yra naudojamas „ZM2“ padargo sukabinimo tipas, leidžiantis padargais dalintis keliems modeliams.
Išskirtinė ir patentuota priedų atpažinimo bei hidraulinė priedų fiksavimo sistemos leidžia greitai keisti padargus bei automatiškai parinkti nustatymų konfigūraciją pagal padargui numatytus veikimo parametrus – visa tai tam, kad būtų užtikrintas saugumas ir darbo našumas.

Stabilized serija

Modelis P30.10 P35.11TT P40.12 PLUS
Mašinos svoris (kg) 7600 9100 9200
Maksimalus keliamas svoris (kg) 3000 3500 4000
Kėlimo aukštis (m) 9,6 11 11,5
Maksimalus siekis (m) 6,5 7,8 7,63
Keliamas svoris maksimaliame aukštyje (kg) 3000 2500 4000
Keliamas svoris maksimaliame siekyje (kg) 1000 1000 1300
Rėmo išlyginimas yra +/-8%
Strėlės poslinkis (mm) nėra +/- 310 +/- 330
Kabinos tipas premium
Kabinos amortizacija pasirinktinai
Varomoji jėga
Variklis Kohler
2504 TCR
Deutz
TCD3.6
Perkins 904J
Darbinis tūris / cilindrų skaičius 2,5 / 4 3,6 / 4
Emisija Stage V, DPF + DOC Stage V, SCR + DPF + DOC
Reversuojamas ventiliatorius taip
Maksimali galia (kW/AG) 55,4/75,1 105/143 86/115
Maksimalus greitis 40 km/val.
Transmisijos tipas hidrostatinė, 4WD
Automatinis stovėjimo stabdis taip
Hidraulinė sistema
Hidraulinis siurblys Apkrovai jautrus (LS)
Srauto dalytuvas yra nėra
Srautas ir maksimalus slėgis (l/min.-bar) 117/210 150/250 104/250
Hidro pora strėlės priekyje yra
Vairalazdė elektrinė
Reversavimo perjungimas integruotas vairalazdėje
Hidraulinis strėlės padargų užraktas yra
Atsiųsti brošiūrą