Valtra G serija

G serija siūlo platų daugiafunkcį sprendimą, skirtą jūsų kasdienio ūkininkavimo poreikiams, nepriklausomai nuo užduoties. Jis turi patobulintą keltuvą ir veiksmingą darbinį hidraulinį įtaisą. „HiTech“ modelis siūlo atviro centro hidraulikos sistemą, o „Active“ ir „Versu“ – uždaro centro/ apkrovos fiksavimo sistemą. Didelė siurblio galia (100/110 l/ min.) garantuoja greitį, naudojimo lengvumą ir visapusišką padargo valdymą paprasta vartotojo sąsaja, įskaitant elektrinę vairasvirtę.

Be to, yra funkcijos, reikalingos šiuolaikiniams padargams, pvz., „Power Beyond“ arba ISOBUS. Pasirinkčių paketais galite pritaikyti traktorių savo poreikiams.

Valtra G serija

1. Prieiga
Lengvas ir saugus įlipimas ir išlipimas iš kabinos bei platūs, savaime išsivalantys laipteliai.

2. Matomumas
Patogi kabina, turinti pakankamai vietos dviem žmonėms ir su labai geru matomumu visomis kryptimis, įskaitant didelį stoglangį. Bendras kabinos stiklo plotas yra 5.7 m2.

3. Važiuokite
„Valtra“ galios perjungimas leidžia sklandžiai ir saugiai pradėti dirbti su integruota stovėjimo padėtimi ir lengvai naudojamais valdikliais.

4. Darbas
Kompaktiški matmenys – maksimalus aukštis tik 2.8 m ir protingas 5 tonų svoris – tai traktorių padaro universalų ir tinkamą atlikti įvairias užduotis.

5. Apkrova
G serijos traktorius yra priekinio krautuvo specialistas su tvirtu integruotu porėmiu ir puikiu operatoriaus matomumu. Krautuvai iki 2.1 tonų keliamosios galios arba 4.2 m kėlimo aukščio.

6. Padargas
Patobulintas 50 kN keltuvas ir hidraulika su iki 110 l/min. srautu, įskaitant priekinio krautuvo elektrinę vairalazdę ir lengvą padargo valdymą, naudojant reguliuojamą hidraulinį įtaisą ir ISOBUS.

7. Automatizavimas
„Powershift“ revoliucija su dideliu greičiu, esant 6 greičių “Powershift“ ir „Valtra“ degalų taupymo automatikai, pvz., automatiškai perjungiant AUTO1, „Hill hold“ ir variklio stabdymo valdymą.

8. Valdymas
„Valtra ARM“ arba „SmartTouch“ valdymas porankiu yra visuose modeliuose. Technologiškai pažangūs, bet visada praktiški valdymo įtaisai, kurie yra ergonomiški ir lengvai naudojami.

9. Ūkis
Lengvas naudoti, bet tikslus: į klientą orientuotos technologijos, pvz., „Valtra Guide” – našumui didinti.

10. Būkite saugūs!
Vartotojui patogi ir paprasta paslaugų samprata: greiti techninės priežiūros patikrinimai pradedant dieną, 600 val. techninės priežiūros intervalai ir „Valtra Connect, Care & Go“.

„VALTRA“ transmisijos

Važiuokite sklandžiai su „Valtra“ galios perjungimu. Visi G serijos modeliai turi integruotą stovėjimo padėtį ir „AutoTraction“, kad jums būtų lengviau sklandžiai pradėti. Nauja 6 greičių „PowerShift“ transmisija suteikia jums geresnes darbinio greičio galimybes nei anksčiau. Revoliucinė „Valtra“ automatika apima tokias savybes, kaip automatinis perjungimas – AUTO1 siūlo greičio pedalo funkciją ir reguliuojamą variklio stabdymą, o AUTO2 suteikia operatoriui laisvę pasirinkti perjungimo ribas. Yra net „Hill hold“ funkcija, integruota į visus G serijos modelius, be to, mūsų aukščiausios klasės „Versu“ modelis siūlo į CVT panašios svirties valdymo funkciją.

 

 „VERSU”

 • Revoliucinė „PowerShift“ transmisija: 6PS
 • Apkrovos fiksavimo hidraulika su 4 elektroninėmis ritėmis
 • „SmartTouch“ porankis
 • 4 modeliai G105-G135

 

 „HITECH”

 • Revoliucinė „PowerShift“ transmisija: 6PS
 • Atviro centro hidraulika su 3 mechaninėmis ritėmis
 • „Valtra ARM“ porankis
 • 4 modeliai G105-G135

 „ACTIVE”

 • Revoliucinė „PowerShift“ transmisija: 6PS
 • Apkrovos fiksavimo hidraulika su 3 elektroninėmis ritėmis
 • „Valtra ARM“ porankis
 • 4 modeliai G105-G135

 

“SmartTouch” porankis:

 

Naujas V etapo kompaktiškas variklis

Valtra G serija

G serija yra sukurta naujai kaip 4 cilindrų traktorius

„AgcoPower Compact“ varikliai, kaip „Valtra“ stipriųjų traktorių, turinčių 70 metų patirtį, pasižymi didele galia ir sukimo momentu. Kompaktiškas 4.4 l variklis su mažais matmenimis leidžia turėti žemą variklio gaubtą su geru matomumu. Variklio „viskas viename“ sistema valo išmetamąsias daleles pagal V etapo standartus. Kompaktiškas įrenginys yra tik dešinėje traktoriaus pusėje, po kabina, kurioje yra ne tik švarios išmetamos dujos, bet ir geras matomumas. Pakeltas variklio oro įsiurbimas leidžia švariam šaltam orui patekti su sumažintu ribojimu.

Techninės specifikacijos

MODELIS G105 G115 G125 ECO G125 STD G135
Variklio galia [AG] 110 115 115 125 135
Variklio galia [KW] 79 86 95 95 105
Maks. sukimo momentas [NM] 440 460 518 520 550

 

MODELIS „HITECH” „ACTIVE” „VERSU”
G135-G135
„AGCO Power” variklio tipas 44 MBTN-D5
Cilindrų skaičius 4
Variklio tūris [l] 4.4
Variklio vardinis sukimosi dažnis [aps./min.] 2200
Pavarų skaičius 24+24R
Didžiausias greitis 43 km/val. pasiektas esant [aps./min.] 1910
Kėlimo galia gale, maks. [kN] 60
Kėlimo galia, visas kėlimo diapazonas, priekis [kN] pasirinktinai, 30
Siurblio našumas maks. [l/min.] 100 110

Atsiųsti brošiūrą