Sulenkiami sniego valytuvai

Sulenkiami sniego valytuvai

FMG NAH serija.
Tinka keliams valyti nuo gilaus sniego, valyti kelius, kiemus ir terminalus. Valytuvas yra universalus. Šarnyrinis plūgas idealiai tinka sniego surinkimui, stūmimui ir sniego perkėlimui į kiemų pakraščius. V padėtyje esantis valytuvas tinka sniego surinkimui iš kiemų, parkavimo vietų ir terminalų. A padėtyje esantis valytuvas tinka miško keliams ir šaligatviams.

Sniego valytuvai

  • Peiliai yra su spyruokline pakaba, todėl atsitrenkdami į kliūtį atsilenks ir yra optimaliu kampu, kad valytuvas būtų stabilus.
  • Šarnyrinis plūgas taip pat aprūpintas specialiu plūduriuojančiu adapteriu, kurį lengva keisti pagal poreikius.
  • Papildomai galimi ilginamieji sparnai, kurie pagerina plūgo metimo savybes.

Sniego valytuvai

Valytuvas gali būti komplektuojamas su lygiais (standartiniais), perforuotais arba guminiais perforuotais peiliais. Taip pat galima įsigyti elektrinį vožtuvą ir LED dienos žibintus.

MODELIS PLOTIS AUKŠTIS DARBINIS PLOTIS SVORIS
NAH350 350 cm 110 cm 285-350 cm 860 kg
NAH320 320 cm 110 cm 260-320 cm 820 kg
NAH275 275 cm 110 cm 225-275 cm 780 kg

 

Assaloni, svarbus vardas. Sningant neįmanoma važiuoti Europos greitkeliu ir nematyti dirbančio Assaloni sniego valytuvo. Neįsivaizduojama, kad profesionalas neturi ar nenori Assaloni sniego valytuvo ar druskos barstytuvo. Assaloni patirtis yra neprilygstama, kuri nuo 1920 m. įsitvirtino rinkoje su nuolatiniais sprendimais ir patentais, kurie ir šiandien yra įmonės flagmanas. Kartu „Orsi Group“ ir „Assaloni Professional“, nes vienybė yra stiprybė. Tą stiprybę, kuri kartu su aistra, kompetencija ir ambicijomis visada nori pasiūlyti klientams geriausius produktus ir paslaugas 365 dienas per metus.

ORSI Varia
Modeliams nuo 180 iki 245 AG
Sniego valytuvaiVidutinio sunkumo sniego valytuvas su kintama geometrija, su plienine konstrukcija, tinka vietoms, kuriose yra didelis sniego lygis, sniego pralaužimui, platinimui ar stumimui.

Sniego valytuvai

Atsiųsti brošiūrą